„Pasión de Gavilanes”: „Armando” pojawia się ponownie w telewizji i jest nie do poznania


Aktor dawno nie pracował nad telenowelami


Niewiele kolumbijskich produkcji wywołało taką sensację jak „Pasión de Gavilanes”. Dzięki retransmisji tej serii obecnie na Caracol i w Netflix w Ameryce Południowej, wiele osób chce wiedzieć, co stało się z życiem bohaterów. Wśród obsady serialu jest  Juan Sebastián Aragón .

A faktem jest, że osoba odpowiedzialna za ożywienie zaciekłego  „Armando Navarro” nie wróciła do pracy w żadnym kolumbijskim programie w ostatnich latach. 


„Rosario Montes” i „Armando”

Dlatego wielu fanów zastanawiało się nad jego miejscem pobytu. Na szczęście poranny magazyn „Día a Día” zaprosił  aktora z Bogoty do siebie.

Podczas tej rozmowy artysta skorzystał z okazji, aby opowiedzieć o swojej karierze, ponieważ chociaż przeszedł na emeryturę jako odtwórca ról telewizyjnych, nadal pracuje jako producent i nauczyciel.


 Juan Sebastián Aragón dzisiaj

48-letni celebryta również zaskoczył niektórych swoją metamorfozą. Dawno minęły lata, kiedy nosił ciemne i bujne włosy.

Teraz reżyser również wygląda na krótko ogolonego i ma brodę pełną siwych włosów. Dodatkowo kilka zmarszczek.


„Armando” i „Pepita”

Armando był nie do poznania dla widzów serialu, którzy nie wahali się komentować sprawy na swoich portalach społecznościowych.

Tak czy inaczej, Aragón nigdy nie odłączył się całkowicie od świata rozrywki, a także ujawnił, że służył jako menedżer ds. Kultury.

Udostępnij
Sprawdź także  Karla Souza zabiera się za FIFA Gate z serią „El Presidente”

Zostaw odpowiedź