Paco León i Miren Ibaguren chcą pozbyć sie dzieci w ‚Mamá o papá’.


Atresmedia uruchamia zabawną zapowiedź tej oryginalnej hiszpańskiej komedii w reżyserii Dani’ego de la Orden, w której uczestniczą również Ester Expósito i Berto Romero


Paco León i Miren Ibaguren tworzą duet nowego filmu Dani’ego de la Orden: Mamá o papá. To Víctor i Flora, małżeństwo skazane na niepowodzenie, które postanawia się rozstać. Ale mają problem: ich trójka dzieci. Kto się nimi zajmie?

O ile dramatyczny konflikt w większości filmów tego typu polega na przejęciu opieki nad dziećmi, o tyle w Mamá o papá reżyser – autor  Hasta que la boda nos separe i  Litus – decyduje się odwrócić sytuację i postawić na przeciwieństwo: chcą umieścić dzieci z drugiej strony.

Víctor i Flora próbują argumentować swoim dzieciom, dlaczego lepiej jest mieszkać z drugą osobą, ale te zaczynają czuć, że chcą się ich pozbyć.

W trójkę maluchów grają Iván Renedo (Malasaña 32), Laura Quirón (La Valla) i Sofía Oria (GigantesGiganci). Ponadto zobaczymy Ester Expósito (Elite), Miquela Fernándeza (Adú), Berto Romero (Mira lo que has hecho) i Pedro Casablanc (El silencio de la ciudad blanca – Cisza białego miasta ).

Ponadto ścieżkę dźwiękową do filmu komponuje barceloński zespół Stay Homas , który stał się objawieniem 17 milionów odwiedzin dzięki piosenkom takim jak Estamos mal czy Gotta Be Patient z albumu Desconfination.

Mamá o papá  jest produkowane przez Atresmedia Cine we współpracy z Warner Bros. Jeśli koronawirus na to pozwoli, trafi do kin 4 grudnia 2020 roku


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *