Omar Chaparro dochodzi do siebie po koronawirusie


Za pośrednictwem Instagrama dziękuje wszystkim swoim fanom za wsparcie po pozytywnym wyniku testu na COVID-19


Omar Chaparro był chory na COVID-19, aktor opublikował właśnie post na Instagramie, w którym ogłosił, że wraca do zdrowia.

Na zdjęciu, które udostępnił na Instagramie, artysta mówił o poprawie swojego stanu zdrowia, dziękując wszystkim swoim fanom za wyrazy wsparcia i uczucia.

Wezwał również ich do podjęcia wszelkich środków zdrowotnych, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się koronawirusa. Prosił, aby na wypadek wyjścia zakładali maski na twarz.

„Dbajcie o siebie, proszę, jeśli zamierzacie opuścić swoje domy, używajcie osłony na usta, jeśli macie robić szalone rzeczy na motocyklu, używajcie kasku” – napisała gwiazda telewizyjna, i kinowa.W ciągu około trzech godzin publikacja Omara Chaparro przekroczyła 38 tysięcy polubień, do tego miał kilka komentarzy, w których nadal fani go wspierali.

„Wyzdrowiej, przyjacielu” – napisał Adal Ramones, a aktorka i gospodarz Karla Gómez poprosiła również o jego szybki powrót do zdrowia, a także przesłała najlepsze życzenia i uściski.

Podczas kwarantanny Omar Chaparro wykorzystywał swoje sieci społecznościowe do wysyłania wiadomości i innych działań, aby nieco rozweselić swoich fanów , takich jak pokaz na żywo, który zrobił na swoim kanale YouTube, w którym wykonał piosenki Pedro Infante.

Aktor wystąpił u boku Mauricio Ochmanna i Zurii Vegi w filmie „¿Y cómo es él?”, Który trafiłby do kin, ale z powodu kryzysu związanego z COVID-19 jego premiera została przesunięta.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *