Niesamowita zmiana w „Fernando” z ‚Pasión de Gavilanes’ – 17 lat później


W prawdziwym życiu jest dumnym ojcem


Juan Pablo Shuk, ze swoją rolą jako „Fernando Escandón” zaskarbił sobie niechęć widzów.

Aktor w swojej roli jest wspólnikiem antagonistów i za wszelką cenę utrudnia życie sióstr „Elizondo”, ale w rzeczywistości jest dumnym ojcem dwójki dzieci.


Tak obecnie wygląda „Fernando”

Juan był członkiem obsady kilku hitów telewizyjnych, takich jak „Escobar, el patron del mal”, „El general naranjo” oraz w „El barco” (Statek), gdzie wyróżniał się rolą „Ernesto Gamboa”.

Minęło 17 lat, ale Shuk , poza siwymi włosami i brodą, aktor zachowuje taki stan fizyczny, jaki miał, gdy grał „Fernando” .


Juan Pablo w Buenos Aires

W 2012, aktor grajacy „Fernando”, zaczął zakładać swoją rodzinę, ożenił się z Hiszpanką Ana de la Lastra i ma z nią dwoje dzieci, Matyldę i młodszego Elíasa.

Aktor „Pasión de Gavilanes” niewiele dzieli się swoim życiem osobistym w sieciach społecznościowych, ale wiemy, że mieszkał w Buenos Aires w Argentynie podczas nagrywania powieści „Los internacional” wyprodukowanej przez Telefe, w której gra „Fausto” .


Juan Pablo, Ana i ich dwoje dzieci, Matylda i Elias

Kilka miesięcy temu Juan Pablo spędzał wakacje na Ibizie w Hiszpanii, blisko korzeni swojej żony i ciesząc się nową rzeczywistością.

Teraz 17 lat starszy, z piękną rodziną, nagrodami „TVyNovelas”, „India Catalina” i atrakcyjnymi siwymi włosami,  Juan Pablo Shuk nadal zachwyca publiczność swoim talentem aktorskim.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *