„Nie wiem, czy wszyscy tam będziemy”: Anahi opowiada o niespodziance, jaką przygotowuje RBD


Członkowie słynnego zespołu muzycznego spotykają się. „Maite ma świetne pomysły. Powiedziała:„ ale to nie może być coś, co trwa krótko, musi trwać wiele godzin i musi być ogromne ”- powiedziała Anahi.


Muzyczne i społeczne zjawisko, które pojawiło się na całym świecie ponad dziesięć lat temu wokół RBD, powróciło do teraźniejszości w wyniku niedawnego wydania całej dyskografii grupy na platformach muzycznych. Ale „powrót” słynnego sekstetu muzycznego, w skład którego wchodzą AnahiAlfonso HerreraMaite Perroni i inni, nie skończy się tylko na tym, że ich piosenki znów będą dostępne dla fanów.

„Nie wiem, czy to koncert, czy rozmowa, czy tańce, ale byłby to pierwszy raz od tych 11, prawie 12 lat, kiedy jest taka możliwość, że wszyscy chcemy coś zrobić razem” – przyznała.


Anahi

Anahi MEZCALENT


Po całej miłości, jaką fani nadal okazywali im, odkąd grupa rozpadła się ponad dziesięć lat temu, dla Anahí byłoby niemożliwe nie być częścią czegoś takiego.

„Oni [odnosząc się do fanów] zasługują na to, ponieważ nigdy nie mieliśmy pełnego zakończenia. To było trochę niedokończone i przez te wszystkie lata nadal wspierali nas we wszystkim, co robiliśmy każdy z osobna… sprawiając, że jesteśmy szczęśliwi” , powiedziała.„Myślę, że w życiu bardzo ważne jest, abyśmy nie zapominali, a ja nie zapomniałam, i wierzę, że moi koledzy też nie zapominają i wiem o tym i czuję to z tą miłością, z tym oddaniem temu, czym żyjemy, wtedy oczywiście tambędę – potwierdziła Anahi.

Zaangażowanie w zrobienie czegoś wyjątkowego jako podziękowanie dla fanów znajduje odzwierciedlenie w wirtualnych spotkaniach, które jej członkowie odbywają w ostatnich tygodniach.

Maite ma świetne pomysły, to znaczy jest naprawdę bardzo kreatywną dziewczyną. Jestem bardzo zaskoczona jej kreatywnością, całym jej artystycznym dorobkiem, więc powiedziała: 'ale to nie może być coś, co trwa trochę, to musi trwać wiele godzin, jeśli coś zrobimy to musi być to ogromne”, wtedy pomysły zaczynają się pojawiać. Każdy ma niesamowite pomysły” – powiedziała niezapomniana Mía Colucci.


RBD

RBD MEZCALENT


Niezależnie od tego, na co ostatecznie zdecydowano się, wydaje się, że wszyscy zdają sobie sprawę, że musi to pasować do obecnej chwili, w której żyje Dulce María .

„Oczywiście jest to moment, w którym nie możemy zapomnieć, że Dulce jest w ciąży. Widzimy, jak mogliśmy to połączyć, ponieważ Dulce musi być tego częścią. RBD bez Dulce nie wygląda jak RBD i mówię jej to codziennie i ona jest tego pewna. Uważam, że każdy z nas jest istotną częścią tego projektu ”- powiedział.

Wykonawczyni takich utworów jak 'Mi delirio', 'Te puedo escuchar' i 'Amnesia' nie może jednak potwierdzić, że cała szóstka członków będzie uczestniczyła w tym „tak wyjątkowym momencie”, ale wymyślają, by wspólnie wspominać i przekazywać nadzieję oraz miłość.

„Nie wiem, czy wszyscy tu będziemy, czy nie, ale pod koniec dnia myślę, że kiedy masz pragnienie i wielką miłość, jaką darzymy RBD, to się dostosuje” – powiedziała.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *