Nie do poznania: niesamowita przemiana „Sorayi Montenegro” 25 lat po Marii z przedmieścia


Aktorka, która grała złoczyńcę, zupełnie się zmieniła


Itatí Cantoral zawsze już zostanie zapamiętana za to, że grała najsłynniejszego złoczyńcę w historii telewizji latynoamerykańskiej. 

„Soraya Montenegro” jest znana niemal każdemu dzięki memom i dowcipom, które powstały wokół jej zła.


„Soraya Montenegro”

Antagonistka w „María la del Barrio” (Maria z przedmieścia) wystąpiła w jednej z najbardziej pamiętnych scen zazdrości wszechczasów, kiedy zastała młodą „Alicię Montalbán” całującą „jej Nandito”. 

Wirusowy sukces tej sekwencji sprawił, że wszyscy przypomnieli sobie intensywny charakter Itati nawet ponad główną rolę Thalii w tej produkcji. 


Dzisiaj

Cóż, 25 lat po emisji wspomnianej serii wielu zastanawia się, co stało się z życiem meksykańskiej artystki, która przed laty rozzłościła i rozśmieszyła publiczność.

Największą niespodzianką, jaką dostają jej fani, szukając jej w Internecie, jest jej niesamowita przemiana fizyczna, ponieważ chociaż zachowała swoją urodę, aktorka wygląda zupełnie inaczej.


Itatí

Sławna 45-latka nosi teraz bardzo jasne włosy i wygląda zupełnie inaczej pod względem rysów twarzy, co jest prawdopodobnie wynikiem zabiegów estetycznych.

W każdym razie diva ma bogatą karierę aktorską w ostatnich dziesięcioleciach i zagrała w takich serialach jak „La viuda de Blanco” (2006) i „Capadocia” (2012). Wkrótce będzie można zobaczyć ją w ‚La mexicana y el güero’

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *