Marlene Favela, Victoria Ruffo i Sofía Castro razem w nowej serii!


Trzy połączyły siły w soczystym projekcie aktorskim, który nazywa się Lu, the power of us, jest to nowy i zabawny telewizyjny, w którym te kobiety promują linię kosmetyków.


Reprezentują trzy różne pokolenia aktorek, wszystkie odnoszące sukcesy, pracowite i mające niekończące się projekty w kalendarzu. Życie i piękno połączyły ich w wyjątkowej pracy, w której pielęgnacja osobista i aktorstwo idą w parze.

Marlene FavelaVictoria Ruffo i Sofía Castro występują w serialu Lu, the power of us, powieści kobiecej, dzięki której nie tylko opowiadają o bardzo zabawnych kobiecych przygodach, ale także promują ważną markę kosmetyków .

To Latin Us Beauty, linia naturalnych składników, które te trzy kobiety reprezentują do perfekcji. Teaser serii został już opublikowany na YouTube, dostępny dla wszystkich jego fanów.Dzięki temu aktorskiemu projektowi w końcu zobaczymy „dzikiego kotka” z powrotem na planie i w roli . Dla Marlene to spełnienie marzeń, ponieważ łączy dwie pasje swojego życia: świat mody i piękna oraz aktorstwo.

Jak widać na zdjęciach, filmowanie było dla tych trzech aktorek wspaniałym doświadczeniem; Świetnie sobie radziły, bez żadnego dywizmu, a efekt końcowy jest tego najlepszym dowodem.To inny i oryginalny sposób na promowanie urody i dobrego samopoczucia poprzez trio kobiet, które zachwyca widzów.

Udostępnij
Sprawdź także  Danna Paola broni seksownego wideo Aracely Arámbula

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź