Mario Casas potwierdza, że ​​wystąpi w powrocie ‚Los hombres de Paco’


Aktor zyskał sławę dzięki tej serii grając postać Aitora


Był jednym z najbardziej poszukiwanych nazwisk przy powrocie  Los hombres de Paco i ostatecznie wczoraj potwierdził, że weźmie również udział w odrodzeniu serii, którą przygotowuje Antena 3. Mario Casas potwierdził we wtorek, że da życie Aitorowi w mitycznej komedii Globomedia.

„ W pewnym czasie zadzwonił do mnie  Luis San Narciso, który dał mi możliwość rozpoczęcia tego. Zaproponował mi, żebym tam był, a ja natychmiast się zgodziłem. Dla niego i za możliwość powrotu do pracy z kolegami” – powiedział aktor z Galicji dla magazynu MadMenMag.

Nadal nie byłem w stanie tego zrobić, ponieważ kręciłem serial, ale coś zrobię i jestem pewien, że ponowne uczestnictwo w Los Hombres de Paco będzie bardzo ekscytujące. To będzie przyjemność i zaszczyt” – dodał.

Casas grał agenta Aitora Carrasco przez dwa sezony, trzeci i czwartyStary partner Povedilli, młody człowiek od samego początku staje się głównym wrogiem Lucasa ( Hugo Silva ) przez romans z Sarą ( Michelle Jenner ).O czym będzie nowy sezon

Utrzymując istotę serii, jak zawsze, ten nowy etap rozpocznie się, gdy Paco i Mariano staną przed kolejną z ich surrealistycznych spraw, nie mniej ani więcej niż nielegalnym handlem bronią radioaktywną.

Ten nowy sezon podtrzymuje ducha, który uczynił Los Hombres de Paco wspaniałym: ten humor, ten sposób rozumienia przyjaźni, miłości i pragnienia sprawiedliwości; ale dostosowane do nowych czasów. Ponieważ minęło dziesięć lat i wiele się zmieniło, ale nie sama istota tego. Powrót Pacos nie zawiedzie starych fanów serii, ale przyciągnie także nowych widzów.

Paco Miranda jest starszy, mądrzejszy i jeszcze bardziej uparty. Dorósł i wokół niego wszystko się zmienia. Ale jest urodzonym bohaterem i sprosta każdemu wyzwaniu. Oczywiście zawsze z pomocą swoich przyjaciół.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *