Mala Rodríguez i Nyno Vargas wspólnie tworzą ‚Toto’, ich kolejny hit!


Bardzo „gorący” związek


Mala Rodríguez ogłosiła nową współpracę z Nyno Vargas: Toto i nadejdzie 9 września, abyśmy mogli tańczyć i bawić się.

Cygański artysta rzucił wyzwanie swoim fanom poprzez historie, zdobywając 10000 komentarzy, aby ujawnić, kto będzie następnym współpracownikiem. Po osiągnięciu tego, poinformował o nowościach wraz z okładką singla na swoim koncie na Instagramie. „Rodzino. W końcu mogę wam powiedzieć, że 9-go premiera #TOTO 😈 mój następny singiel ze wspaniałym @malarodriguez ❤ Zrobiliśmy świetną piosenkę i nie możemy się doczekać jej usłyszenia! ⚡ ZACZĘŁO SIĘ LICZENIE !!!! 💯🌍 ILE CZEKALIŚCIE NA TO? 🔥 ”, napisał w podpisie Nyno.Ona, używając mniej słów: „Uyuyuyuyyyyyy ☺️😜 nowa muzyka! @nynovargas 🙏🏼❤️😘✨ ”. Wielu zostało poruszonych tym związkiem, inni stwierdzili, że tęsknią za starą Małą Rodríguez. Ta Mala bawi się na Instagramie, tańcząc reggaeton. Czuje się bosko we własnej skórze!

Pokazał to już na kultowej okładce swojego najnowszego albumu: naga tyłem na krześle. A zdjęcia na oficjalnym profilu na Instagramie nadal opowiadają podobną historię.

Wcześniejsza współpraca

Nyno Vargas wydał swoją piosenkę z Omarem Montesem, Hola, Nena w kwietniu. Osiągnęli prawie 24 miliony wyświetleń na YouTube. 

Mala Rodríguez i Nyno Vargas wspólnie tworzą „Toto”, ich kolejny hit

Z drugiej strony Andaluzyjka wydała swój najnowszy album MALA trzy miesiące temu . Projekt z najciekawszymi współpracami: Problema z Lola Indigo i Pena z Cecilio G.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *