La 1 wyznacza datę premiery „Historia de Alcafrán”, serialu José Moty


Projekt został odrzucony poprzednio przez Mediaset Spain, kiedy nadal nosił nazwę „El Pilón”


La1 podała już datę premiery Historias de Alcafrán, nowego serialu José Moty o wiejskim świecie, który został odrzucony przez Mediaset Spain kilka lat temu, kiedy projekt nosił nazwę El Pilón. Seria pojawi się w najlepszej porze La 1 w piątek, 11 września.

Seria Histories of Alcafrán, stworzona przez José Mota i Eduardo Ladrón de Guevara, rozgrywa się w mieście, w którym żyje wiele różnych postaci, które żyją w sytuacjach codziennych i komiksowych, groteskowych.

W fabule spotyka się kilka postaci: młody nauczyciel (Álex Gadea), który przyjeżdża, aby przejąć szkołę dla dorosłych; burmistrz (María Isasi) i jej dwie dorastające córki; skorumpowany były burmistrz (Agustín Jiménez) który właśnie wyszedł z więzienia i jego żona; para (Carlos Chamarro i Ángel Ruiz), prowadzą bar, który chcą zmodernizować; ksiądz sportowy (Luis Miguel Seguí), miejscowy policjant (Mariona Terés) i jego partner (Iker Galartza) oraz Margarita, krowa, którą opiekują się wszyscy sąsiedzi.

Ponadto w mieście działa Video Booth, budka podobna do dobrze znanej fotobudki, którą zainstalował burmistrz, aby obywatele mogli zgłaszać skargi, a to powoduje zabawne sytuacje.

Bezpośrednia i rodzinna komedia, w której fabuła da szeroką wizję tego, co dzieje się w dzisiejszym świecie z perspektywy małego miasteczka i wyjątkowości jego bohaterów. Każdy z ich własną wizją urzeknie widza, a czasem go poruszy. Historia, która odzwierciedla dzisiejsze społeczeństwo tak, jak tylko humor może.

Seria wręcz idealna dla fanów Hiszpańskiego humoru.

Projekt ten zaczął nabierać kształtu w 2012 roku pod nazwą El Pilón . Tak więc, mając kontrakt z Mediaset España, Mota zaoferował tę serię Paolo Vasile. Jednak Włoch wykluczył udzielenie mu zielonego światła.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *