fot. materiał promocyjny

Kim jest Andrés Palacios, nowy ukochany Angelique Boyer w 'Imperio de mentiras’


to człowiek, który skradnie serce w telenoweli, która wkrótce wyemitowana zostanie na


Producent Giselle González wybrała aktora, Andrésa Palaciosa jako partnera  w telenoweli , w serii, która rozpocznie się w dniu 21 września na .

Kim jest Palacios? „[Andrés] to wspaniała para” – mówi o swoim partnerze Boyer. „Myślę, że tworzymy zgrany zespół”.urodził się 13 maja 1975 roku w Chile. Gdy miał dwa lata, wraz z rodziną przeniósł się do Mexico City. Gdyby miał dziś przed sobą Andrésa sprzed dziesięciu lat: „powiedziałbym mu, żeby nie przestawał nalegać” – mówi Chilijczyk.

„Niech puka do drzwi, aż mu je otworzą, i niech nie straci szacunku, dyscypliny i wdzięczności za wszystko, co mu towarzyszy w tym wyścigu. I baw się dobrze, wszystko idzie lepiej niż się spodziewałeś! ”


Christian Bach y Andres Palacios

Palacios mieszka ze swoją partnerką Alejandrą Castillo i ich dwójką dzieci, Alejandro i Alfonso, w Mexico City. Miłośnik filmu ceni swoją prywatność i zawsze trzymał swoją rodzinę poza centrum uwagi.


Danna y Andres Palacios

Studiował także marketing i reklamę, a karierę aktorską rozpoczął po dołączeniu do Actoral Training Center TV Azteca, gdzie był członkiem obsady m.in. seriali Las Juanas i   Amor en custodia.


Andrés Palacios, Sandra Echeverría y Arap Bethke

„Zawsze miałem szczęście pracować w dziedzinach, które mi się podobały, od ekologii po zagadnienia związane z weterynarią, ratownictwem i opieką nad zagrożonymi gatunkami, chronionymi obszarami naturalnymi. Byłem modelem, robiłem dubbing, teatr, telewizję i kino ”- mówi , który niedawno wziął udział w nowej wersji La usurpadora z Sandrą Echeverría i Arapem Bethke . „W każdej pracy mogłem się uczyć, mogłem spotykać się i dzielić projektami z doskonałymi profesjonalistami, którzy z czasem stali się bliskimi przyjaciółmi. [Mogłem też] zdobyć wiedzę, która pomaga mi w codziennym tworzeniu rozwiązań i propozycji; dlatego żadna praca nie wydaje mi się zła.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź