Juan Pablo Urrego w nowej serii i z nowym wyglądem!


Niezapomniany „Nachi” z przebojowej telenoweli Sin senos si hay paraíso jest gwiazdą Surviving Escobar: Alías JJ, która można zobaczyć na Netflix


Od młodego , uczciwego i lojalnego pracownika do zabójcy z zawodu, porucznika i poplecznika zmarłego szefa kartelu Medellín, Pablo Emilio Escobara Gavirii.

Juan Pablo Urrego wraca do Telemundo po udanym udziale w Sin senos si hay paraíso , gdzie dał życie niezapomnianemu Nachi’ jako bohater Surviving Escobar: Alias ​​JJ , popularnego kolumbijskiego serialu telewizyjnego, który teraz zagościł w Meksyku. U nas seria dostępna jest na platformie Netflix!


Juan Pablo Urrego
Telemundo

Kolumbijski aktor, zupełnie odmieniony, nagrał tę serięw 2016 roku między jednym a drugim sezonem Sin senos si hay paraíso .

Seria opowiada o życiu Aliasa JJ po tym, jak został jedynym ocalałym z kartelu Medellín. Wszystko zaczyna się od upadku Pablo Escobara, kiedy Alias ​​JJ postanawia oddać się w ręce sprawiedliwości. Już w więzieniu musi stawić czoła wrogom i wykorzystać całą swoją taktykę nie tylko po to, by przeżyć, ale także po to, by ponownie stać się wielkim kapo w więzieniu i kontynuować swoje panowanie terroru, powracając do roli budzącego grozę handlarza narkotyków z więzienie.


Surviving Escobar
Sobreviviendo a Escobar, TELEMUNDO

Fabuła przedstawia udział słynnej kolumbijskiej aktorki Amparo Grisales, która gra w tej historii Mónicę Machado, pozbawioną skrupułów prawniczkę, potrafiącą dostosować prawo do rozmiarów swojego klienta i przełamać moralne granice, by wygrać sprawę.Dla niej obrona głowy zabójców Pablo Escobara to przyjemność.

Surviving Escobar: Alias ​​JJ uczestniczą także Nicole Santamaría (Alexandra Ortega), Ariosto Vega (Iván Urrego), Elkin Díaz (Abel Mahecha) i Ramsés Ramos (Elmer Galeno), wśród wspaniałej obsady.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *