Jennifer Lopez współpracuje z Malumą przy dwuczęściowym teledysku „Pa 'Ti” i „Lonely”


Po tym, jak obiecali fanom, że w lipcu razem „nagrywają hit”,  i  oficjalnie przedstawili współpracę, pokazując fanom dwuczęściowy teledysk, który ukazał się w czwartek


Wyprodukowane przez Jona Leone i Édgara Barrerę i napisane wspólnie przez Lopeza i Malumę, single „Pa 'Ti” i „Lonely” mają zaraźliwą melodię reggaetonową i trapu, podkreślającą chemię wokalną obu artystów.

„Todo lo que tengo es pa’ ti, pa ‘ti / Pase lo que pase, estoy pa’ ti, pa’ ti,””, Lopez śpiewa po hiszpańsku w pierwszym utworze, co oznacza „wszystko, co mam, jest dla ciebie, bo ty / cokolwiek się stanie, jestem tu dla ciebie, dla ciebie. ”

Dwa połączone teledyski wyreżyserowane przez Jessy’ego Terrero i nakręcone w Huntington w stanie Nowy Jork i w Nowym Jorku opowiadają historię pary, która ma zakazany związek. Klip zawiera dwójkę artystów tańczących na szczycie budynku w „Pa 'Ti” i zaciekłą choreografię Lopez w „Lonely”, a to tylko kilka elementów.

Dwuczęściowa produkcja zostanie wykorzystana w nadchodzącym filmie  Marry Me,  z udziałem Lopez i Malumy oraz w kinach na całym świecie 12 lutego 2021 r. „Pa 'Ti” i „Lonely” będą również stanowić część oryginalnej ścieżki dźwiękowej do filmu, wydanej przez Sony Music Latin i Arista Records.

J.Lo i biorą też udział w Q&A Superstar podczas Billboard Latin Music Week , podczas którego będą rozmawiać o swojej nowej muzyce, nadchodzącym filmie, a także o tym, jak Latynosi zmieniają krajobraz w Hollywood i przemyśle muzycznym.

Tydzień Muzyki Latynoskiej to trzydniowe, wciągające doświadczenie poświęcone muzyce, kulturze i rozrywce latynoskiej, odbywające się h 20-23 października. 


Udostępnij
Sprawdź także  'Betty La Fea / Brzydula' świętuje 22. rocznicę premiery i wciąż jest nie do powstrzymania

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź