Jennifer López i Maluma ogłaszają współpracę muzyczną


Połączą swoje głosy w dwóch piosenkach: „Pa ti” i „Lonely”


Jennifer López i Maluma ogłosili w poniedziałek premierę niepublikowanego dwuczęściowego wideo przedstawiającego w tym tygodniu ich pierwszą współpracę muzyczną. Ta współpraca dołączy do innych wspólnych projektów gwiazd, takich jak spodziewana premiera filmu „Marry me”.

Kolumbijczyk i Amerykanka portorykańskiego pochodzenia, jednocześnie opublikowali na swoich portalach społecznościowych wideo, w którym pod tytułem „Pa ti” i „Lonely” wspominają o dwóch piosenkach, które połączą ich głosy.

Wspomnieli też o dwuczęściowym wideo, nie zdradzając wielu szczegółów, które dopełni obie produkcje muzyczne i zapewnili, że wszystko zostanie zaprezentowane w czwartek podczas transmisji na żywo w serwisie społecznościowym TikTok.

„Moja współpraca „Pa ti” i „Lonely” z Malumą jest już prawie dostępna. Nie przegap „TikTok Live: Behind the video” o 18:00 czasu wschodniego w Stanach Zjednoczonych” (22:00 GMT) – napisała López na Instagramie.

Tekstowi towarzyszył podgląd jednego z filmów.Jak donosi prasa, artyści nagrywali piosenki ponad miesiąc temu w Miami, w studiu uznanego kolumbijskiego producenta Julio Reyesa Copello.

Maluma i J.Lo spotkali się również w Nowym Jorku przed pandemią, aby sfilmować swoje sceny do „Marry Me”. Spotkania, które zaowocowało niespodziewanym pojawieniem się López w „show” Malumy na scenie w Madison Square Garden w Nowy Jork.

„Marry Me”, w którym występuje także Owen Wilson, opowiada historię popowej artystki (López), która została porzucona przy ołtarzu przez swojego narzeczonego Bastiana (Maluma) i gdzie zwykły mężczyzna pomaga uciec od skandalu.

Sprawdź także  Ricky Martin i Paz Vega poprowadzą Latin Grammy

Film miał być jedną z najlepszych premier tego lata w USA, ale w wyniku pandemii został przełożony na 14 lutego 2021 r., kiedy to obchodzone są Walentynki.

Film, wyprodukowany przez López, jest pierwszym filmem artystki po „Hustlers”, jej hicie z 2019 roku.

Jest to także pierwszy występ kolumbijskiego piosenkarza na dużym ekranie.

Maluma obecnie promuje swój album „Papi Juancho”, z którego jego drugi singiel „Hawaii” zajmuje pierwsze miejsce na nowej globalnej liście „Billboard 200”.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź