Jennifer López i Maluma będą mieli premierę swojego filmu „Marry Me” w Walentynki


Obie gwiazdy grają udaną parę artystów, która kończy związek na kilka godzin przed ślubem przed tysiącami obserwujących


Jennifer López i Maluma będą mieć premierę komedii romantycznej Marry Me 12 lutego 2021 roku, tuż przed Walentynkami (14 lutego – niedziela), i będzie to okazja do debiutu kolumbijskiego piosenkarza na dużym ekranie.

Po sukcesie z „Hustlers”, JLo wróci do kina z Malumą, z historią, w której obie gwiazdy grają parę odnoszących sukcesy artystów, która kończy swój związek na kilka godzin przed ślubem przed tysiącami fanów i po wydaniu piosenki.

López gra Kat Valdez, piosenkarkę, która po rozstaniu nagle poślubia jednego ze swoich fanów, granego przez Owena Wilsona, którego w ogóle nie zna.

Rozgrywająca się w Nowym Jorku i wyreżyserowana przez Kat Coiro, reżyserkę takich seriali jak „Shameless” czy „Modern Family”, komedia posiada również ścieżkę dźwiękową w interpretacji Lopez i MalumyChoć pozostało jeszcze kilka miesięcy, premiera filmowego debiutu Malumy będzie rywalizować w kinach z długo oczekiwaną nową odsłoną serii Marvel „The Eternals”.

Tego lata Maluma i López pracowali razem w Miami nad nagraniem nowej muzyki, w tym utworu tytułowego do filmu, również zatytułowanego „Marry Me”.

Artyści współpracowali wcześniej przy nowej wersji „No me ames”, duetu, który López nagrała pierwotnie ze swoim byłym mężem Marc Anthonym.

Diva niespodziewanie pojawiła się podczas koncertu Malumy w Nowym Jorku, aby wspólnie zaśpiewać piosenkę po hiszpańsku.

Ten występ miał miejsce kilka tygodni po premierze „Hustlers”, filmu, w którym współpracowała z Lizzo i Cardi B, gdzie zdobyła nominację do nagrody Złotych Globów dla najlepszej aktorki drugoplanowej.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *