J Balvin nie milczał i wypowiedział się w sprawie Javiera Ordoñeza


Zrobił to na Twitterze


W ostatnich miesiącach w Kolumbii doszło do wydarzeń, z których żaden obywatel nie jest dumny, zwłaszcza w przypadku Javiera Ordóñeza, a J Balvin wypowiedział się w tej sprawie.

Po akcie policyjnym, przez który zakończył życie taksówkarz i przyszły prawnik Javier Ordóñeza, wielu obywateli demonstrowało przeciwko okrutnym działaniom policji, niektórzy artyści skomentowali to tak, jak piosenkarz na Twitterze .


J balvin

Artysta zajął krytyczne stanowisko wobec wydarzenia i zakwestionował władze, wywołując poruszenie wśród swoich fanów przesłaniem.

J Balvin postanowił ujawnić poczynania policjantów swoim fanom na całym świecie, będąc reprezentatywną postacią Kolumbii w świecie muzycznym i który będzie w stanie szerzej pokazać przerażające poczynania w jego kraju.


Wiadomość J Balvina na Twitterze

Jego komentarz w ciągu zaledwie 1 godziny przekroczył 2000 retweetów i spotkał się z niezliczonymi reakcjami.

Jednak niektóre komentarze w publikacji odzwierciedlały niezadowolenie artysty, twierdząc, że kilka słów na Twitterze to za mało, aby pomóc krajowi.


J Balvin z kolumbijską flagą

Fakt ten został porównany w kilku komentarzach z przypadkiem George’a Floyda, niektórzy z jego fanów zapewniali, że kolumbijski piosenkarz ma twarz i siłę ekonomiczną, by rozpowszechniać to, co dzieje się w Kolumbii, tak jak zrobiono to w Stanach Zjednoczonych.

Wszyscy Kolumbijczycy, tacy jak J Balvin, żałują tego wydarzenia, tymczasem piosenkarz udostępnia na Instagramie publikacje dotyczące Javiera Ordóñeza i innych przypadków zbrodni przeciwko niewinnym ludziom, które miały miejsce wcześniej.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *