Incydent, który na zawsze zniszczył twarz Juana Baptisty


Bez żartów, bo są następstwa.


Juan Alfonso Baptista ponownie przeżywa sukces programu „Pasión de Gavilanes” w Kolumbii, dlatego jego fani chcą poznać każdy szczegół z życia aktorów.

Na wypadek, gdybyście nie wiedzieli, aktor wcielający się w „Oscara” w telenoweli doznał paraliżu twarzy w wieku 19 lat, który dotyka go do dziś i opowiedział o wszystkich szczegółach w „The Suso’s Show”.


Juan Alfonso „el gato” Baptista

Aktor skomentował, że stało się to na dzień przed zakończeniem nagrywania zdjęć do „ A todo corazón ”. Tego dnia było bardzo gorąco i chłodził się w „szczelinie powietrznej”, którą znalazł, ale konsekwencje przyszły później.

Następnego dnia brakowało sceny do nagrania i wziął szklankę wody, a kiedy miał się napić wody, pomyślał: jakie to dziwne.


Wyzdrowiał ze stanu, ale nadal ma następstwa

Nie trwało długo, gdy wenezuelski aktor zaczął czuć problemy z okiem, aż po 4 dniach jego twarz została całkowicie sparaliżowana. Około półtora roku trwał jego powrót do zdrowia i skomentował, że był to bardzo trudny moment w jego życiu.

Było ciężko, bo nie mogłem nawet mówić, jeść.W ten sam sposób, choć do dziś ma nadal minimalne problemy, Juan Alfonso Baptista woli patrzeć na to z humorem i czasem się tym przejmuje, ale ze śmiechem tłumaczył, że nie żartuje, to się powtarza.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *