Incydent, który na zawsze zniszczył twarz Juana Baptisty


Bez żartów, bo są następstwa.


Juan Alfonso Baptista ponownie przeżywa sukces programu „Pasión de Gavilanes” w Kolumbii, dlatego jego fani chcą poznać każdy szczegół z życia aktorów.

Na wypadek, gdybyście nie wiedzieli, aktor wcielający się w „Oscara” w telenoweli doznał paraliżu twarzy w wieku 19 lat, który dotyka go do dziś i opowiedział o wszystkich szczegółach w „The Suso’s Show”.


Juan Alfonso „el gato” Baptista

Aktor skomentował, że stało się to na dzień przed zakończeniem nagrywania zdjęć do „ A todo corazón ”. Tego dnia było bardzo gorąco i chłodził się w „szczelinie powietrznej”, którą znalazł, ale konsekwencje przyszły później.

Następnego dnia brakowało sceny do nagrania i wziął szklankę wody, a kiedy miał się napić wody, pomyślał: jakie to dziwne.


Wyzdrowiał ze stanu, ale nadal ma następstwa

Nie trwało długo, gdy wenezuelski aktor zaczął czuć problemy z okiem, aż po 4 dniach jego twarz została całkowicie sparaliżowana. Około półtora roku trwał jego powrót do zdrowia i skomentował, że był to bardzo trudny moment w jego życiu.

Było ciężko, bo nie mogłem nawet mówić, jeść.W ten sam sposób, choć do dziś ma nadal minimalne problemy, Juan Alfonso Baptista woli patrzeć na to z humorem i czasem się tym przejmuje, ale ze śmiechem tłumaczył, że nie żartuje, to się powtarza.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *