Dulce María triumfuje wraz z powrotem RBD i debiutem w globalnym rankingu cyfrowym


Piosenkarka znalazła się na 153 miejscu, przed wspaniałymi artystami, takimi jak The Beatles, Camila Cabello, Shawn Mendes


Wraz z powrotem płyt RBD na platformy cyfrowe, niedawny projekt Dulce Maríi „Origen” zyskał na sile i znalazł się na szczycie sprzedaży w wielu krajach. Dzięki temu piosenkarka miała najlepszy debiut w światowym rankingu, na pozycji 153, przed takimi znakomitymi artystami jak The Beatles , Camila Cabello, Shawn Mendes .

Miliony fanów okazały bezpośrednią miłość do artystki. Na przykład w Brazylii cztery utwory zajmują pierwszą piątkę i są solówkami meksykańskiej piosenkarki. „Fuego”, „El Mundo Detrás”, „Lágrimas Pérdidas”, „Aburrida y Sola”, „Te Daría Todo” to tylko niektóre z tych, które trafiają do pierwszej dziesiątki z 8 innych krajów .

„Teraz muzyka, która naznaczyła całe pokolenie, jest tam, gdzie powinna być przez długi czas, w twoich rękach !! Jest twoja! Dziękuję za całą waszą miłość, wojownicy”, napisała Dulce María.

Wszystkie albumy, które Dulce María, Alfonso, Christian, Anahí, Christopher i Maite wydali jako grupa, są już na platformach cyfrowych od 3 września i jak przypuszczamy, było to naprawdę globalne poruszenie.

Udostępnij
Sprawdź także  Black Eyed Peas i Ozuna łączą siły w 'Mamacita'

Zostaw odpowiedź