Dowiedz się, co stało się z Fernandą Polín, aktorką i odtwórczynią „Raquel” w „Rebelde”


Aktorka nie wróciła do aktorstwa po swoim udziale w udanym melodramacie młodzieżowym


16 lat temu Rebelde  udana telenowela młodzieżowa, która podbiła całe pokolenie młodych ludzi na świecie dzięki ekscytującym fabułom, które miały miejsce w ekskluzywnej szkole Elite Way School, pojawiła się na meksykańskim małym ekranie .

Przez dwa lata życie szkoły krążyło wokół: Mii, Miguela, Roberty, Diego, Lupity i Giovanniego, jako swoich najwybitniejszych uczniów,  ale prestiżowa instytucja miała również wśród swoich studentów różnych młodych ludzi, którzy towarzyszyli sekstetowi bohaterów na zajęciach i jednocześnie zdołali podbić serca widzów, wśród nich wyróżniała się „Raquel”.

Ta postać była grana przez trzy sezony powieści przez Fernandę Polín, która w przeciwieństwie do innych jej kolegów, takich jak Angelique Boyer, nie pojawiła się ponownie na ekranie po udziale w telewizyjnym fenomenie wyprodukowanym przez Pedro Damiána. Wielu fanów telenoweli, zastanawia się więc , co się stało z jego życiem i co robi dzisiaj.CO SIĘ STAŁO Z FERNANDĄ POLÍN, AKTORKĄ Z „RAQUEL” W REBELDE ?

Fernanda Polín zadebiutowała jako aktorka w październiku 2004 r. rolą „Raquel Sender Ramos Byron” w Rebelde, zabawną młodą kobietą, która choć nie należała do głównej obsady, wyróżniała się urodą i doskonałą personifikacją.Jednak był to nie tylko pierwszy projekt aktorski Polín, ale także jej ostatni i chociaż melodramat wyniósł utalentowaną obsadę do sławy, zdecydowała się odejść od aktorstwa, aby zbudować karierę w innej dziedzinie, która wciąż ją ma. pasjonuje: modzie.


View this post on Instagram

Hi 2020

A post shared by Fer Polin (@ferpolin) on


Ponad dziesięć lat po zakończeniu telenoweli była aktorka stała się ważną bizneswoman, konsultantką ds. Wizerunku oraz konsultantką ds. Marketingu i public relations. Tak naprawdę, jak podaje jej profil na Instagramie, współtworzy dwie firmy oparte na tych pasjach


View this post on Instagram

Por la ruta del 🍷

A post shared by Fer Polin (@ferpolin) on


Podobnie w tej sieci społecznościowej, ekspertka od mody inspiruje, pokazując się w najlepszych stylizacjach, dzieli się poradami modowymi i rozmawia o trendachZ drugiej strony, jeśli chodzi o jej życie osobiste, celebrytka sieci społecznościowych jest od prawie dwunastu lat mężatką z byłym piłkarzem, byłym zawodnikiem Club América i obecnym prezesem sportowym Rayados de Monterrey, Duilio Davino, z którym ma dwoje dzieci, Santiago i Lucianę


View this post on Instagram

𝓂𝒾𝓈 𝓅𝑜𝓁𝓁𝑜𝓈 🐥💛🐥

A post shared by Fer Polin (@ferpolin) on


Dziś para, która w grudniu będzie obchodzić kolejną rocznicę, wraz z dwójką dzieci, szczęśliwie mieszkają w Monterrey, Nuevo León.


View this post on Instagram

Perfectamente imperfecta 🧡 ph: @shootvenirs

A post shared by Fer Polin (@ferpolin) on

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *