Danilo Carrera chwali się swoim wiejskim stylem „Quererlo todo”, jego nowej telenoweli


31-letni aktor nagrywa serię Ignacio Sady


Danilo Carrera, który wyróżniał się swoim występem w Vencer el miedo, jest bardziej niż kiedykolwiek gotowy, aby ponownie podbić mały ekran z Quererlo todo, nowej telenoweli Televisy, w której wystąpi u boku swojej wielkiej miłości w prawdziwym życiu, aktorki Michelle Renaud.

W tym projekcie producenta Ignacio Sada, który ma obecnie nieco ponad miesiąc od rozpoczęcia nagrywania w Meksyku, ekwadorski aktor zagra „Mateo Santosa” , młodego szlachcica i pasjonata życia, który zakocha się w „Valerii Fernández”, graną przez jego partnerkę.Ale podczas gdy produkcja i obsada tej wspaniałej historii miłosnej nadal są przygotowywane do dotarcia do meksykańskiej telewizji, aktor postanowił poświęcić chwilę podczas kręcenia, aby pokazać co nieco w sieciach społecznościowych.

Projekt, wciąż bez daty premiery, zostanie wyemitowany w Las Estrellas.

DANILO CARRERA QUERERLO TODO

Za pośrednictwem swojego konta na Instagramie były zawodowy piłkarz udostępnił serię zdjęć z planu filmowego Quererelo todo, na których pozuje bardzo męsko na słomie w kostiumach i postawie „Mateo”.


Danilo CarreraInstagram: @danilocarrerah


„ Mężczyzna na koniu, z piłką i pięścią i bez filtra ” – pisał Carrera, towarzysząc zdjęciom, na których wygląda jak przystojny kowboj, który chce skraść serce „Valerii”, a także widzom.


Danilo CarreraInstagram: @danilocarrerah


Natychmiast, spojrzenie na postać Danilo Carrery w tej powieść stacji telewizyjnej San Ángel wywołało westchnienia wśród ponad dwóch milionów obserwujących w sieci społecznościowej, którzy w setkach komplementów dali mu znać, jak przystojnie wygląda w skórze swojego nowej postaci.

„Zbyt doskonały”, „ Co za przystojny mężczyzna. Już pilnie potrzebuję zobaczyć tę telenowelę”, „ Mateo, jesteś niezwykle przystojny ”,„ Jak przystojnie wyglądasz tak ubrany ”, „ Mój ulubiony wieśniak ”To spojrzenie Danilo w skórze Mateo jest drugim, jakie do tej pory udało się uzyskać fanom tego projektu, ponieważ kilka dni temu produkcja pokazała po raz pierwszy, jak aktor wyglądałby w telenoweli ze zdjęciem na profilu oficjalnymChociaż na razie ten melodramat jest bez daty premiery, w wywiadzie dla Las Estrellas Carrera skomentował, że opowieść niewątpliwie poruszy publiczność.

„Zobaczą telenowelę z wielką pasją, bardzo intensywną, w której będą siedzieć na skraju siedzenia, mówiąc: „ proszę, już ją pocałuj ”- powiedział.

Oprócz swojej dziewczyny, Danilo Carrera wystąpi z takimi aktorami, jak Víctor González, Eugenia Cauduro, Sara Corrales, Scarlet Gruber, Olivia Bucio .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *