Czy dziecko Dulce Maríi to chłopiec czy dziewczynka? Tajemnica została ujawniona!


W bardzo ekscytującym momencie, wraz z mężem, aktorka i piosenkarka ujawniła płeć swojego pierwszego dziecka. Oto szczegóły!


Dulce María zaskoczyła swoich fanów radosną zapowiedzią macierzyństwa. 8 czerwca, leżąc na kocu z mężem Paco Álvarezem, pokazali pozytywny wynik testu ciążowego.„Cóż, proszę bardzo !! W samym środku chaosu i niepewności na świecie, Paco i ja chcemy podzielić się wiadomościami, które napełniają nas miłością, szczęściem i wdzięcznością. Cud życia zawsze znajduje sposób, aby się zamanifestować. Tak! Teraz jestem w ciąży! Będziemy rodzicami! ”- oznajmiła podekscytowana piosenkarka.

„Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, rozpoczynając nowy etap i czekając z całą miłością na nasze dziecko. Pomimo faktu, że okoliczności komplikują wszystko z powodu tej pandemii, ufamy, że czasy Boże są doskonałe” – powiedziała z wiarą. Trzy miesiące później zakochana para ponownie udała się do sieci, aby ujawnić płeć dziecka, które jest w drodze.„Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, kto to jest? Bądźcie czujni! ”, Ostrzegła Dulce María.

Wkrótce potem przyszli rodzice po raz pierwszy udostępnili ten emocjonujący film:„ Gender Reveal ”, napisali pod postem. „Jesteśmy wdzięczni Bogu za to wielkie błogosławieństwo”.

„Czy jesteś gotowy, aby dowiedzieć się, kto to jest?” słyszysz, jak mówi Dulce. Po odliczaniu piosenkarka i jej mąż otworzyli bombę dymną, która ustąpiła różowej chmurce

„Tak jak sobie śniłaś!” jej przyjaciółka Anahi napisała między okrzykami. Fernanda Castillo również zostawiła swojej przyjaciółce ciąg małych różowych serduszek, a wielu innych przyjaciół i celebrytów podzieliło się gratulacjami, gdy dowiedzieli się, że spodziewają się dziewczynki.

Chociaż najpiękniejszą wiadomością była ta, którą poświęcił jej mąż, Paco Álvarez: „Dziękuję piękna za danie mi tak wielkiej radości i szczęścia, budujemy niezniszczalny dom pełen miłości i szczęścia. Kocham Cię”.

Gratulacje!

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *