Co się stało z życiem niezapomnianego Tomása de Rebelde ?


Jack Duarte był zaledwie nastolatkiem, kiedy grał najlepszego przyjaciela Diego Bustamante (Christopher Uckermann) w hitowej telenoweli Televisy. Tak wygląda jego życie 14 lat po zakończeniu Rebelde . 


Primera vez

Pierwsza rola

Dołączenie do obsady Rebelde było nowym doświadczeniem dla Jacka Duarte, który do tej pory rozwijał swoją karierę jedynie jako piosenkarz. 


Experiencia nueva

Nowe doświadczenia

Rebelde to moje pierwsze doświadczenie jako aktora, wszystkie sprawy, którymi wówczas żyłem, były rzeczami, których nie wiedziałem, to znaczy nie wiedziałem, jak nauczyć się tekstu, nie wiedziałem, jak grać na ekranie, robiąc coś, co nie było mi znane” – przyznał Duarte w niedawnej transmisji na żywo w YouTube za pośrednictwem kanału Tlnovelas. „Poszedłem z czystej ciekawości. Nie wiedziałem, czym jest aktorstwo, prawda jest taka, że ​​byłem na scenie, śpiewałem przez wiele lat, ale gra dla mnie była czymś zupełnie nowym” – powiedział. 


Unidad entre los actores

Jedność wśród aktorów

Dla Duarte najbardziej wyjątkową rzeczą w jego udziale w telenoweli młodzieżowej był związek między całą obsadą. „Najfajniejsze jest to, że była to jak najbardziej praca, ale wszyscy byliśmy w podobnym wieku i była bardzo silna jedność wśród nas”.


Lo que siguió...

Co nastąpiło później…

Po Rebelde aktor brał udział w kilku projektach telewizyjnych, w tym w telenoweli Televisa Miss XV (2012), gdzie zagrał jedną z czołowych ról w historii młodzieżowej obok Natashy Dupeyrón i Pauliny Goto.


Vida actual

Prawdziwe życie

Jack ma obecnie 34 lata i nadal jest związany ze światem muzyki. 


Último trabajo

Ostatnia rola

Jego ostatnią pracą jako aktora był udział w serialu Netflix Ingobernable (Nieposkromiona) z Kate del Castillo


Otra profesión

Inny zawód

Poza tym, że jest aktorem i muzykiem, jest fotografem. 


Su pasión

Jego pasja

Na swoim profilu na Instagramie określa siebie jako „twórcę historii”. 


Gran aprendizaje

Świetna nauka

„[Dzięki Rebelde ] Wiele się nauczyłem, bardzo się rozwinąłem. Pochodzę z miejsca, w którym było niewielu ludzi, więc nagle bycie z większą ilością wokół ciebie było darem”. 

Podążaj za nim!

Koniecznie śledź Jacka na Instagramie, aby być na bieżąco z jego nadchodzącymi projektami.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *