ciekawy remiks Sech – ‚Relacion’ z Daddy Yankee, J Balvinem, Farruko i Rosalią

W środku pandemii Sech wypuścił swój utwór reggaeton-dancehall „Relacion”, opowiadający o osobie, która odeszła z toksycznego związku i żyje swoim najlepszym życiem.

Teraz Daddy Yankee , J Balvin , Farruko i Rosalia wskoczyli na tor, przenosząc utwór na zupełnie inny poziom.

Z wzmacniającym refrenem: „wszystko się zmieniło, teraz jej kolej / impreza i butelka / dzięki nadużyciom stała się piękniejsza / teraz chcesz jej, ale ona cię nie chce”, „Relacion” celebruje poczucie własnej wartości i miłości własnej.

„Remiks narodził się z pomysłu, na który nagle wpadłem”, mówi Sech dla Billboard, „A jednocześnie słyszałem, że wielu moich kolegów polubiło tę piosenkę”. Pierwszą osobą, która wskoczyła na ten tor był Balvin, następnie Yankee, Farruko i na końcu Rosalia. „To dla mnie naprawdę coś pięknego” – dodaje.

Na remiksie, wyprodukowanym przez Dimelo Flow i Slow Mike’a, cała czwórka artystów rozwija esencję piosenki. „Twoja księżniczka odeszła” – śpiewa Yankee. „Myślałeś, że mnie masz, ale nigdy tego nie zrobiłeś, bo jestem la Rosalia” – śpiewa hiszpańska piosenkarka.

„Odkąd wyszła ta piosenka, nie przestałem jej słuchać i uwielbiam ją” – mówi Rosalia. „Świętuję również przesłanie mocy dla kobiet, które są lub były w toksycznym związku i mam nadzieję, że kiedy się z niego wydostaną, będą mogły to zaśpiewać bardzo głośno!”

Nieziemski teledysk wyreżyserował Fernando Lugo w Miami na Florydzie i przedstawia wszystkich artystów z remiksu.

„Niektórzy z nas nakręcili ten film razem, a inni osobno” – mówi Sech. „Jestem bardzo dumny z dzielenia się tą współpracą marzeń ze wszystkimi moimi fanami”.

W serwisie TikTok „Relacion” jest hitem, na którym zgromadzono ponad cztery miliony filmów wideo od ludzi z całego świata, pokazujących ich przemianę przed i po związku. Na listach przebojów Billboard zajmuje czwarte miejsce w pierwszej dziesiątce Secha na liście Hot Latin Songs.

Potwierdzono, że zarówno Sech, jak i Rosalia zabiorą głos na  wirtualnym Tygodniu Muzyki Latynoskiej Billboard 2020, który odbędzie się 20 do 23 października.

Obejrzyj remiks „Relacion” poniżej


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *