Christopher Uckermann chce więcej od RBD: „Będziemy prosić wszechświat, aby dał nam to, czego chcemy”


Teraz, gdy dyskografia grupy staje się ponownie dostępna na wszystkich platformach muzycznych, aktor i piosenkarz zastanawiał się, jak bardzo grupa go naznaczyła, i wspomniał o możliwości ponownego spotkania się na scenie z byłymi kolegami


Teraz, gdy ogłoszono, że dyskografia RBD będzie wreszcie dostępna na wszystkich platformach muzycznych, możliwość ponownego spotkania na scenie sześciu członków nieistniejącej meksykańskiej grupy muzycznej zyskuje na sile, zwłaszcza po zobaczeniu, jak bardzo AnahíDulce MaríaMaite PerroniChristopher Uckermann  i cała marka, skupiają się w związku z promocją tego długo oczekiwanego ogłoszenia.

Tym, który jest więcej niż chętny do reinterpretacji hitów takich jak „Rebelde” i „Ser o parecer” ze swoimi byłymi kolegami z zespołu, jest Christopher Uckermann. Aktor kilka dni temu przeprowadził transmisję na żywo na Instagramie, w której przyznał, że byłby bardzo szczęśliwy, gdyby doszło do ponownego spotkania.

„Dla tych, którzy mnie pytają lub zawsze pytali:„ Czy chcielibyście kiedyś się spotkać? ”Mówię teraz, że jestem bardzo szczęśliwy, że katalog się uzupełnił i kilka dni temu pomyślałem… chciałbym, bo było to coś, co bardzo mnie naznaczyło i to prawda, tęsknię za moimi kolegami i byłbym zaszczycony móc znowu z nimi wystąpić na scenie ”- powiedział piosenkarz, który grał Diego Bustamante w hitowej telenoweli Rebelde.


mezcelent

Uckermann powiedział, że wiele zawdzięcza grupie, zarówno osobiście, jak i zawodowo.

„Kilka dni temu myślałem o nostalgii, o wszystkich cudownych rzeczach, których doświadczyłem, ponieważ grupa dała mi wiele jako osobie i muzycznie doprowadziła mnie do punktu, w którym jestem teraz. Już lubiłem muzykę, ale to właśnie grupa otworzyła mi umysł, drzwi do wejścia do tego muzycznego świata i potencjału, który miałem i z którym nadal pracowałem ”- powiedział.

Ponowne spotkanie czy nie, wydaje się, że ‚powrót’ RBD nie ograniczy się tylko do wydania ich muzyki na platformach cyfrowych, ponieważ wszyscy jego członkowie – z wyjątkiem Alfonso Herrery – zaprosili swoich obserwujących do zarejestrowania się na stronie internetowej rb2.world, w którym pojawia się odliczanie kończące się 4 października, co ciekawe, w Światowy Dzień RBD.

„Wielu widziało łącze, niektórzy będą się zastanawiać, co to jest, a tam będziemy mogli się połączyć, tam będą mogli wiedzieć, co się dzieje” – ogłosił Uckermann, nie ujawniając więcej szczegółów. „Jestem bardzo zadowolony ze wszystkiego, co nadchodzi, będziemy prosić wszechświat, aby dał nam to, czego chcemy”.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *