Brat Danilo Carrery debiutuje w telewizji Televisa!


23-latek wystąpił w jednym z rozdziałów telenoweli Como dice el dicho (Televisa).


Felipe Carrera, brat z Danilo Carrera , czwartek oficjalnie zadebiutował jako aktor w meksykańskiej telewizji.

23-latek wystąpił w jednym z rozdziałów programu antologicznej telenoweli Televisy Como dice el dicho: o tytule: „Amistad con todos confianza con pocos – Przyjaźń ze wszystkimi, zaufanie z nielicznymi”.


Danilo Carrera i Felipe Carrera
Danilo Carrera i Felipe Carrera 

„Nie przegap dzisiaj o 17:30 debiutu aktorskiego mojego brata Felipe Carrery wComo dice el dicho. Proszę, podziel się ze mną wszystkim. Nie będę mógł tego zobaczyć” – powiedział podekscytowany bohater udanych telenoweli, takich jak Hijas de la Luna poprzez media społecznościowe.Dziewczyna Danilo, Michelle Renaud , również chciała wesprzeć debiut swojego szwagra, zapraszając ponad 3,5 miliona obserwujących na Instagramie, aby nie przegapili tego rozdziału.

Felipe, który jest bardzo podobny fizycznie do swojego słynnego brata, przybył do Meksyku ze swojego rodzinnego Ekwadoru około półtora roku temu.


View this post on Instagram

???? ?? ?????? . . . . #loscarrera #actor #actorslife

A post shared by Felipe Carrera (@felipecarrerahuerta) on


„Oficjalnie jestem aktorem od trzech dni” – powiedział młody człowiek o swojej pierwszej przygodzie aktorskiej, która jest początkiem jego długiej i owocnej kariery.Oprócz aktorstwa, inną pasją Felipe jest sport.

„Jestem fanem piłki nożnej, chciałem być zawodowcem, kontuzje mi na to nie pozwoliły” – powiedział aktor w niedawnym wywiadzie. „Ale jestem tutaj, co też jest bardzo dobre.”

Czy to możliwe, że wkrótce zostanie kolejnym łamaczem serc?

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *