Bom Dia, Verônica: poznaj brazylijski horror od Netflix


Netflix wydał pierwszy oficjalny zwiastun horroru Bom Dia, Verônica. Produkcja oparta jest na książce o tym samym tytule autorstwa pisarzy Ilany Casoy i Raphaela Montesa, słynących z fabuł policyjnych i horroru, wydanej początkowo pod pseudonimem Andrea Killmore.

W fabule pojawia się Verônica (Tainá Müller), zdeterminowana policjantka, która badając dwie bardzo intrygujące sprawy, styka się z ofiarami i jest dręczona historiami.

Stopniowo kobieta coraz bardziej angażuje się w sieć pułapek, które mogą zagrozić życiu jej rodziny i własnemu. Już przy pierwszych scenach można poczuć trochę mrożącą krew w żyłach atmosferę, jaką serial wprowadzi dla widzów.

Sprawdź:


Oprócz Tainy Müller w roli głównej, obsadę uzupełniają Camila Morgado, Eduardo Moscovis, Elisa Volpatto, Silvio Guindane, César Melo, Adriano Garib i Antônio Grassi.

Premiera serialu zaplanowana jest na początek października w streamingu. Odcinki wyreżyserował José Henrique Fonseca, a za produkcję odpowiada Zola Filmes.

Scenariusz został opracowany przez autorów oryginalnej fabuły, Raphaela Montesa i Ilany Casoy, we współpracy z Gustavo Bragançą, Davi Kolb i Carol Garcia.

Dobrego dnia Veronica debiutuje w serwisie Netflix 1 października 2020 r.

Udostępnij
Sprawdź także  Netflix pokazuje pierwszą zapowiedź „Maya y los tres / Wojownicza księżniczka Maya”

Zostaw odpowiedź