Bohaterowie „Pasión de Gavilanes”, którzy po zakończeniu telenoweli wrócili na ekran jako para


Pamiętacie tą parę?


Trzy pary „Pasión de Gavilanes” przyciągnęły uwagę wszystkich widzów w Kolumbii, z których każda miała inną charakterystykę, ale ostatecznie wszyscy byli bardzo podziwiani za chemię na ekranie między nimi.

Jednak  jeden z tych romansów nie został w „PDG”, po ukończeniu powieści, w 2004 roku połączyli część obsady w „La mujer en el espejo – Kobieta w lustrze”, a główną parę stworzył „Oskar” i „Jimena”.


„Óscar” i „Jimena” w „Pasión de Gavilanes”

Szansa? Para grana przez Juana Alfonso Baptistę i Paolę Rey miała w telenoweli dużo chemii i jest jasne, dlaczego druga produkcja wybrała ich do głównych ról.

W telewizyjnej telenoweli RTI dla Telemundo Paola zagrała 3 role, a Juan był zakochany w jednej z nich, a w porównaniu do „PDG” tutaj byli jedynymi gwiazdami.


Juan i Paola w „Kobieta w lustrze”

Cała uwaga skierowana była na parę, która miała dylemat miłosny, ponieważ „Marcos Mutti”, grany przez Baptistę, był zakochany w jednej z trzech postaci granych przez aktorkę z „Pasión de Gavilanes” .

Dzięki tym dwóm telenowelą udowodniono, że dobra przyjaźń, którą Paola i Juan Antonio mają, bardzo pomogła. Tak, że ich role jako para w „PDG” i „Kobieta w lustrze” były doskonałe.


Paola Rey i Juan Baptista są dobrymi przyjaciółmi w prawdziwym życiu

Udostępnij
Sprawdź także  Te gwiazdy wiedzą, jak walczyć z chorobą

Zostaw odpowiedź