Antena 3 pokazuje pierwsze zdjęcia ‚Los hombres de Paco’ i nie tylko


Również z innych serii, które jeszcze nie nadejdą, takich jak „Alba”, „La cocinera de Castamar” czy „Deudas


Wiadomość o Los Hombres de Paco jest już rzeczywistością. Atresmedia pokazała w środę, 2 września, w Vitoria FesTVal pierwsze obrazy powrotu mitycznej serii wraz z innymi seriami, które dopiero nadejdą, takimi jak Alba, La cocinera de Castamar czy Deudas.

Jak zwykle, wszystkie te serie będą dostępne wcześniej w ATRESplayer PREMIUM, tak jak stało się to z La Valla , Alba , El Nudo, Benidorm i Mentiras , które wkrótce ukażą się na rynku. Spośród nich pierwszymi, którzy dotrą do Anteny 3, będą La Valla i El Nudo.

Jak już wiemy, ten nowy etap Los Hombres de Paco rozpocznie się, gdy Paco i Mariano zmierzą się z kolejną z ich surrealistycznych spraw, ni mniej, ni więcej niż nielegalny handel bronią radioaktywną.

Ten nowy sezon podtrzymuje ducha, który uczynił Los Hombres de Paco wspaniałą serią: jego humor, jego sposób rozumienia przyjaźni, miłości i pragnienia sprawiedliwości, ale dostosowane do nowych czasów. Ponieważ minęło dziesięć lat i wiele się zmieniło, ale nie jego istota. Powrót Pacos nie zawiedzie starych fanów serii, ale przyciągnie także nowych widzów.

Paco Miranda jest starszy, mądrzejszy i jeszcze bardziej uparty. Dorastał i wokół niego wszystko się zmienia. Ale sprosta każdemu wyzwaniu. Oczywiście zawsze z pomocą swoich przyjaciół.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *