Antena 3 pokazuje pierwsze zdjęcia 'Los hombres de Paco’ i nie tylko


Również z innych serii, które jeszcze nie nadejdą, takich jak „”, „” czy „


Wiadomość o  jest już rzeczywistością. Atresmedia pokazała w środę, 2 września, w Vitoria FesTVal pierwsze obrazy powrotu mitycznej serii wraz z innymi seriami, które dopiero nadejdą, takimi jak  czy .

Jak zwykle, wszystkie te serie będą dostępne wcześniej w ATRESplayer PREMIUM, tak jak stało się to z La Valla , Alba , El Nudo, Benidorm i Mentiras , które wkrótce ukażą się na rynku. Spośród nich pierwszymi, którzy dotrą do Anteny 3, będą La Valla i El Nudo.

Jak już wiemy, ten nowy etap  rozpocznie się, gdy Paco i Mariano zmierzą się z kolejną z ich surrealistycznych spraw, ni mniej, ni więcej niż nielegalny handel bronią radioaktywną.

Ten nowy podtrzymuje ducha, który uczynił Los Hombres de Paco wspaniałą serią: jego humor, jego sposób rozumienia przyjaźni, miłości i pragnienia sprawiedliwości, ale dostosowane do nowych czasów. Ponieważ minęło dziesięć lat i wiele się zmieniło, ale nie jego istota. Powrót Pacos nie zawiedzie starych fanów serii, ale przyciągnie także nowych widzów.

Paco Miranda jest starszy, mądrzejszy i jeszcze bardziej uparty. Dorastał i wokół niego wszystko się zmienia. Ale sprosta każdemu wyzwaniu. Oczywiście zawsze z pomocą swoich przyjaciół.


Udostępnij
Sprawdź także  Kim jest Luka w „Rebelde”? Wszystko, co musisz wiedzieć o Franco Masini

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź