Antena 3 już wkrótce wyda „La Valla”


Fabuła rozgrywa się w niedalekiej przyszłości, w Hiszpanii w 2045 roku


Antena 3 ma już datę premiery La Valla, tej dystopijnej serii, która stała się tak aktualna w czasach koronawirusa. Jak ogłosiła sieć z zaskoczenia o świcie w ten poniedziałek, pojawi się w nadchodzący czwartek 10.09 .

La Valla staje się tym samym pierwszą przedpremierową serią w 2020 roku na ATRESplayer PREMIUM. El Nudo, Benidorm i Mentiras również zostaną wydane .

Seria zmierzy się z premierą nowej edycji Ven a cenar conmigo: Gourmet Edition, w której tym razem wystąpią Irene Rosales, Miguel Frigenti, Amador Mohedano i Estefanía Carbajo.

O czym jest „La Valla”?


La Valla, stworzona przez Daniela Écija  i wyprodukowana przez  Atresmedia Televisión  we współpracy z  Good Mood i Globomedia, rozgrywa się w niedalekiej przyszłości , w której rosnący niedobór zasobów naturalnych zmienił zachodnie demokracje w reżimy dyktatorskie.

Podczas gdy życie na wsi staje się niemożliwe, stolica została podzielona na dwa ściśle zamknięte regiony:  Sektor 1  (rządowy i uprzywilejowany) i  Sektor 2  (cała reszta). Jedynym sposobem na przejście z jednego obszaru do drugiego jest przejście przez ogrodzenie,  które je oddziela, co będzie wymagało posiadania przepustki regulacyjnej.

Tak zaczyna się historia, która doprowadzi nas do spotkania z Julią, Hugo, Emilią… rodziną, która walczy o odzyskanie małej Marty z rąk rządu. Opowieść o przetrwaniu, zdradzie, wielkich tajemnicach, w której zbrodnia będzie ścigać swoich bohaterów.

W powieści, która ma 13 rozdziałów po 50 minut, występują Olivia Molina, Unax Ugalde, Ángela Molina, Abel Folk  i  Eleonora Wexler . Obsadę uzupełnia aktorska obsada o nazwiskach takich jak:  Daniel Ibáñez, Belén Écija, Manu Fullola, Iván Chavero, Juan Blanco, Elena Seijo, Yaima Ramos, Nicolás Illoro, Laura Quiros, Ángela Vega, Pedro Beitia, Óscar de la Fuente  czy  Cristina Soria .

Co myślimy


Ta dystopia, która przenosi nas do bliskiej przyszłości, w której zachodnie demokracje stały się reżimami dyktatorskimi, niewątpliwie czerpie z tej formuły sukcesu, która łączy w sobie dramat i science fiction, i która niedawno przyniosła tak dobre korzyści La 1 z Estoy vivo

Jeśli kilka lat temu ten przepis na serię rodzinną z różnymi profilami postaci, który przyciągał wszystkich możliwych odbiorców, doprowadził Globomedię do kryzysu, teraz wydaje się, że może to być klucz do przetrwania serii. 

Tak więc La Valla to klasyczny serial Globomedia z kilkoma fabułami, w których występują różne postacie w różnym wieku, ale dostosowany do nowych czasów, aby spróbować złapać najbardziej chętnych widzów opowieści z nieco większym ryzykiem.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *