Anahi wzięła udział w przesłuchaniu, aby zagrać „Rubí” i tak 17 lat temu trafiła na casting


Hitowa telenowela miała swoją premierę w 2004 roku, w tym samym roku co „Rebelde”


Mając za sobą ponad 20 lat doświadczenia, Anahí Puente zdobyła pozycję jednej z najbardziej rozpoznawalnych meksykańskich piosenkarek i aktorek na całym świecie. Gwiazda rozpoczęła swoją karierę jako dziecko i dorastała w świecie artystycznym, aż zyskała sławę

Artystka cieszyła się już wielkim sukcesem, kiedy w jej życiu pojawiła się możliwość bycia „Míą Colucci” w odnoszącej sukcesy telenoweli młodzieżowej Rebelde. Była to jej najważniejsza rola w dotychczasowym życiu, która również sprawiła, że ​​przez kilka lat należała do jednego z najsłynniejszych zespołów muzycznych wszechczasów: RBD .

Jednak niewielu wie, że rok przed tym, jak Anahi zaczęła grać „Mię”, nie wyobrażając sobie, jak wielki sukces odniesie, aktorka wzięła udział w przesłuchaniu, by zagrać w innym z najbardziej charakterystycznych melodramatów w historii meksykańskiej telewizji: Rubí


View this post on Instagram

2004 ✨ #anahi #rbd #rebelde #miacolucci

A post shared by Old Pics Anahí (@oldpicsanahi) on


W TEN SPOSÓB ANAHI BYŁA OBECNA NA CASTINGU, BY ZAGRAĆ „RUBÍ” 17 LAT TEMU

Jak każdy artysta oddany swojej profesji, Anahí uczestniczyła w wielu castingach, a jednym z nich była Rubí, słynna telenowela z 2004 roku wyprodukowana przez José Alberto Castro .

Pod koniec 2003 roku, po jej udziale w Clase 406, artystka przybyła do Televisy, gotowa do ciężkiej walki o rolę pięknej, ale przewrotnej „Rubí Pérez Ochoa” w tym dramacie telewizyjnym.

Aktorka przyszła na przesłuchanie, wyglądając bardzo ładnie w obcisłej czerwonej sukience bez ramiączek, wysokich obcasach, mocnym makijażu i luźnych blond włosach, co zostało zarejestrowane na zdjęciach La Oreja.


Anahi rzuca Rubí


„ Czuję się jak córka niektórych z tych osób, no cóż, może nie córka, ale wydaje mi się, że nagle mówię„ och ”. Myślałam, że zobaczę więcej dziewczyn, ale to w porządku. Myślę, że muszę być we wszystkim, czego publiczność chce, abym była i oczywiście wkładam w to całą swoją miłość ”- stwierdziła. Pamiętajmy, że wtedy miała 20 lat.


Anahi


W tamtym czasie słynny producent telewizyjny „El Güero” Castro stwierdził, że najważniejszą cechą, jaką powinna mieć aktorka, która miała dać życie złej „Rubí”, była oszałamiająca piękność .

„(Potrzebuje) piękna i budowy ciała, które zdecydowanie powinno sprawić, że zatrzymasz się lub przynajmniej usztywnisz kark przed odwróceniem się, aby to zobaczyć” – powiedział.

Zobacz, jak Anahi przyszła na casting do Rubiego:Chociaż Anahi mogła być „Rubí”, utrata tej roli pozwoliła jej zagrać w  Rebelde, młodzieżowym melodramacie, który zapewnił jej międzynarodową sławę.

Z drugiej strony, jeśli chodzi o  Rubi,  jak wszyscy wiemy, w końcu rolę tę wygrała piękna aktorka z Urugwaju Bárbara Mori, która wykonała nienaganną interpretację postaci w udanej telenoweli, w której wyróżnili się także Eduardo Santamarina, Sebastián Rulli i Jacqueline Bracamontes .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *