Álvaro Soler i Sofía Ellar zaskakują śpiewem w duecie, po francusku


Ciekawa interpretacja


Álvaro Soler i Sofía Ellar stali się jedną z najbardziej uznanych par na hiszpańskiej scenie muzycznej, do tego stopnia, że ​​tego lata pojawiły się nawet plotki o ślubie . Ale pomijając sentymentalizm, ta dwójka artystów olśniła swój Instagram interpretacją równie nieoczekiwaną, jak oklaskiwaną.

Dzięki domowemu wideo w ogrodzie i letnim stylizacjom, które wzywają do nostalgii za ostatnimi dniami tego sezonu, Álvaro Soler i Sofía Ellar rozpoczęli słynną piosenkę w duecie, i to po francusku! Jedynym akompaniamentem jest gitara, a dwójka wokalistów podbiła sieci społecznościowe coverem Je Te Le Donne z Vitaa ze Slimane.

Piosenka, która ma przesłanie najbardziej sentymentalne , ponieważ tymi słowami przedstawił wideo tłumacza La Cintury : „ Po wysłuchaniu jej tak dużo tego lata podczas trasy koncertowej, trzymaliśmy się francuskiego. Jak dobrze jest śpiewać Taki dziwny rok! W końcu zawsze wychodzi słońce. Jesteś moim światłem @sofiaellar ”.Chociaż nie tylko Álvaro Soler stał się romantyczny. Piosenkarka Bañarnos En Vaqueros również chciała pokazać efekt duetu ze swoim chłopakiem na swoich portalach społecznościowych tymi pięknymi słowami: „ Tu es mon soleil ”, czyli „ Jesteś moim słońcem ”.

Jednak nie po raz pierwszy widzimy, jak para dzieli się rytmami podczas swoich trzyletnich flirtów, ponieważ w całkowitym odosobnieniu dali nam piosenkę Barrer La Casa .

W powietrzu unosi się miłość i pasja do muzyki.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *