Alejandro Sanz komponuje piosenkę do filmu „El Verano que Vivimos”


To pierwsza muzyczna wyprawa piosenkarza do świata kina


Alejandro Sanz jest autorem i interpretatorem głównej piosenki ze ścieżki dźwiękowej do filmu „El Verano que Vivimos”, który ukaże się tej jesieni, z Blanca Suárez i Javierem Reyem w roli głównej, zgodnie z doniesieniami dystrybutora Warner.

Po sprzedaniu ponad 25 milionów płyt i czterech Grammy Awards i 24 Latin Grammy na swoim koncie, jest to pierwszy muzyczny wypad Alejandro Sanza do świata kina.

Piosenka nosi taką samą nazwę jak film „El Verano que Vivimos” i będzie towarzyszyć bohaterom tej historii o miłości, przyjaźni i zdradzie , a w tle winnice Jerez de la Frontera w Kadyksie.Według Warner „nada głos jednej z najbardziej wyjątkowych i naładowanych emocjonalnie scen”. Produkcję muzyczną wykonali Alfonso Pérez i sam Alejandro Sanz.

Film opowiada historię miłosną inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami, opowiedzianą w dwóch etapach, która przeniesie widza do Jerez w latach pięćdziesiątych jako głównej scenerii, podróży przez jego historię, kulturę, winnice.

Reżyserem jest Carlos Sedes („Fariña”, „Velvet”), a główne trio, wraz z Suárezem i Reyem, uzupełnia Pablo Molinero („La Peste”).

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *