Alejandro Sanz, Camilo czy Cogue Malla na liście utworów nowego albumu Dani’ego Martina


Znamy już zmysłową okładkę „Portales”


Dani Martín już od jakiegoś czasu pracuje nad swoim najnowszym albumem i ze względu na warunki sanitarne, których doświadczamy, musiał odłożyć pewne swoje plany. To tylko spowodowało, że wzrosło oczekiwanie na poznanie nowej pracy, na którą już czeka kilka piosenek, kolaboracji i szczegółów.

Wiemy, że wyjdzie 16 października. Lo que me dé la gana tendrá będzie miało niespodziewane opakowanie na CD. Oczywiste jest, że piosenkarz wyszedł poza schemat i na kilka sposobów przekształcił ten projekt w dzieło artystyczne.

W sumie jest jedenaście piosenek i trzy 'cara B’, które składają się na listę utworów, którą już ujawnił i które pozwoliły nam poznać całość współpracy. Znaliśmy już te Juanesem i Joaquín Sabina a trzeba dodać jeszcze te: Alejandro SanzaCoque Malla i Camilo. „Jaki poziom współpracowników. Brawo ”, skomentował Marwán. I taka prawda.Ten wrzesień będzie dla niego niezapomniany . Własnie pokazał Portales, piosenkę, której niektórzy mogli się już przejrzeć i której okładka pokazuje nam bardzo zmysłowe zdjęcie Daniego ze swoją dziewczyną, Bego Martín. Całująca się para, to coś niezwykłego dla nich, którzy utrzymują związek na bardzo dyskretnym planie.

Sprawdź także  Hiszpania zajęła trzecie miejsce na Eurowizja Junior 2020!


Ilustratorka stała się jednym z jego wielkich sympatyków w tym projekcie, w którym również brała udział. Stała się także bohaterką teledysku. 
Oczywiste jest, że Dani Martín nie stracił zdolności zaskoczenia nas.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź