’Toy Boy’ będzie miał drugi sezon po sukcesie na Netflix


Grupa striptizerów, na czele z Hugo Beltránem, powróci na mały ekran


Ponieważ Netflix krąży po całym świecie, bardzo trudno jest określić przyszłość niektórych seriali. Nikt nie przypuszczał, że po dyskretnych danych o widowni, które zbierano w Antena 3, będzie drugi sezon Toy Boy. Jednak gigant strumieniowania umieścił go kilka miesięcy później w swoim katalogu i odniósł niebywały sukces.

Toy Boy od tygodni zajmuje pierwsze miejsce w rankingach popularności Netflix w kilku krajach . W Hiszpanii odebrał nawet pierwszą pozycję Elite . Nie ma publicznych danych, które by to potwierdziły, ale seria musiała radzić sobie bardzo dobrze, aby zdecydować się na kontynuację.

Jeden z reżyserów serialu, Javier Quintas, był odpowiedzialny za ogłoszenie, że Toy Boy będzie miał drugą partię odcinków. Ponadto potwierdził już, że grupa striptizerów będzie ta sama: Jesús Mosquera (Hugo), Carlos Constanzia (Jairo), José de la Torre (Iván), Carlos Scholz (Óscar) i Raúl Martiato (Germán) ponownie wcielą się w swoje postacie w nowych odcinkach.

Na razie będziemy musieli poczekać, aby dowiedzieć się więcej o Toy Boy 2. Nie wiadomo jeszcze, czy drugi sezon zobaczymy na Antena 3, czy bezpośrednio na Netflix .

Udostępnij
Sprawdź także  Punkt zwrotny Marii Pedrazy: 'Ten zawód nie jest taki łatwy'

Zostaw odpowiedź