Tak zareagowały gwiazdy na zwycięstwo Malumy na Vmas!


Kolejny sukces Malumy! Niezliczeni artyści chcieli uczcić artystę w tę historyczną noc piosenkarza


Nominowani do VMAs 2020 w kategorii Najlepsza piosenka latynoska to: Anuel AA ft. Daddy Yankee, Ozuna, Karol G & J Balvin za „Chiny”; Bad Bunny z „Yo Perreo Sola” Black Eyed Peas ft. Ozuna & J. Rey Soul z „MAMACITA”, J Balvin z „Amarillo”, Karol G ft. Nicki Minaj z „Tusa” i Malumaktóry był bardzo podekscytowany nowym zwycięstwem w swojej karierze, odebrał nagrodę dzięki piosence „Qué Pena”, ft . J Balvin

Ubrany w żółtawy garnitur Balmain, bardzo szczęśliwy Papi Juancho nie zapomniał przypomnieć sobie o swoim koledze, J Balvinie, chorym na koronawirusa, któremu zadedykował nagrodę.„Zawsze o tym marzyłem… Dzielę się tym z Moim Człowiekiem MEDELLÍN i moim Partnerem, J Balvinem. 2020, trudny rok, ale spójrzmy prawdzie w oczy, moi ludzie! ” wykrzyknął.

J Balvin, który kilka dni temu podzielił się szokującym zdjęciem w szpitalu ze swoim lekarzem, napisał kilka podziękowań pod jego postem. Ale było znacznie więcej celebrytów, którzy chcieli pogratulować.

Piosenkarz Lucas Lucco wykrzyknął: „Niech cię Bóg błogosławi, bracie!”; Alex Sensation napisał: „Gratulacje, mój bracie”; Stefano Alcantara, Amanda Cerny, Vibarco, Juan David Huertas, Farina i wielu innych utalentowanych artystów chcieli uczcić jego sukces i być częścią jego szczęścia.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *