Producent 'Cómplices al rescate' ujawnia przyczynę odejścia Belindy z telenoweli


W 2002 roku aktorka i piosenkarka musiała zostać zastąpiona przez Danielę Luján jako bohaterkę tej udanej telenoweli dla dzieci od Televisa. 18 lat później producent wykonawczy, Rosy Ocampo, wyjaśnia, co naprawdę się wydarzyło.


Edith González w Mujer de madera (Serce z kamienia), Mauricio Ochmann Marina , Pedro Fernández Hasta el fin del mundo… Lista bohaterów, którzy musieli zostać zastąpieni przez inne osoby, gdy telenowela była już dość zaawansowana jest liczna. Ale bez wątpienia żadna zmiana nie była tak komentowana jak ta, w której zagrały Belinda Daniela Luján w 2002 roku, w odnoszącej sukcesy dziecięcej historii Televisa Cómplices al rescate. Teraz, prawie dwie dekady później, producent wykonawczy telenoweli, Rosy Ocampo, podzieliła się powodem, dla którego wykonawczyni takich hitów jak „Boba Niña nice” opuściła projekt.


Belinda wspólnicy na ratunek
Cómplices al rescate, MEZCALENT; INSTAGRAM MARTHA SABRINA

„Ta historia odniosła ogromny sukces komercyjny i nastał skomplikowany moment, zbiega się to z mistrzostwami świata futbolu, a tutaj są to oryginalne powieści, Firma prosi mnie o napisanie większej liczby odcinków, niż było pierwotnie planowane. Rozmawiam z obsadą i mówię im, że zamiast skończyć nagrywanie w określonym dniu, mamy skończyć nagrywanie znacznie później, a rodzice Belindy zorganizowali już trasę, o której nie wiedziałam, ” – mówi producentka niezapomnianych telenowel, takich jak Las tontas no van al cielo (Idiotki nie idą do nieba)La fea más bella czy Por ella soy Eva  (Ja, ona i Eva) w wywiadzie dla Televisy„Myślę, że konflikt, który tam miał miejsce, polega na tym, że nie zdawałam sobie sprawy, że oni już organizowali całą serię działań, a z drugiej strony, że mieli wszelkie prawo. Ale Hej, nie było komunikacji” – wyjaśniła Ocampo, która obecnie produkuje w Meksyku melodramat Vencer el desamor, opowieść z udziałem Claudii Álvarez, Davida Zepedy i Danieli Romo.

Z dnia na dzień producentka musiała znaleźć następczynię dla Belindy, ostatecznie wybrano Danielę Luján .

To, co stało się później, było czymś, czego nie spodziewała się nawet firma produkcyjna.


Belinda i Daniela Luján
Belinda i Daniela Luján MEZCALENT (X2)

„To było ciekawe, ponieważ bardzo się martwiłam. W końcu myślałem, że naszą odpowiedzialnością wobec publiczności jest zawsze zapewnienie im najlepszego produktu i że zmiana bohatera z dnia na dzień była bardzo skomplikowana i to było ciekawe, ponieważ nawet ocena była jeszcze wyższa ”- podzieliła się wnioskami Ocampo.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *