Po sukcesie Netflix potwierdza drugi sezon ‚Oscuro Deseo’ z Maite Perroni


Serial, w którym występują Maite Perroni i Alejandro Speitzer, został wyświetlony na całym świecie ponad 35 milionów, i to w pierwszym miesiącu


To świetny dzień dla fanów „Oscuro Deseo”, ponieważ Netflix potwierdził, że po sukcesie serialu będzie pracował nad drugim sezonem. 

Zrobiono to poprzez zabawny film udostępniony w sieciach społecznościowych, w którym ogłosili niespodziankę. W nim symulują reportaż, w którym Maite Perroni – występująca w serialu z Alejandro Speitzerem – gra korespondentkę, która potwierdza, że ​​„druga fala „Mrocznego pożądania” dopiero nadejdzie” , odnosząc się do zjawisk meteorologicznych znanych jako fala upałów .

„Wszyscy potrzebujemy odpowiedzi i jestem pewien, że je znajdziemy” – powiedział aktor Erik Hayser , jako prezenter wiadomości. Według Netflix, serial obejrzało 35 milionów gospodarstw domowych na całym świecie w ciągu pierwszych 28 dni  co czyni go pierwszym sezonem „najgorętszego” nieanglojęzycznego serialu na platformie. 

„Oscuro Deseo” pozostał w pierwszej dziesiątce najczęściej oglądanych serii w 77 krajach, takich jak Brazylia, Kolumbia, Francja, Hiszpania i Stany Zjednoczone.

W pierwszej części opowieść kręci się wokół „Almy Solares” (Perroni), prestiżowej prawniczki i profesora uniwersytetu, która odwiedza swoją niedawno rozwiedzioną najlepszą przyjaciółkę na weekend, aby „poradzić sobie z problemami”. Podczas pobytu spotyka „Darío” (Alejandro Speitzer), z którym ma dziki romans.

Po powrocie do męża i córki życie „Almy” zamienia się w piekło z powodu obsesji i łańcucha tajemnic, które jednoczą wszystkich. 

Do obsady dołączają Erik Hayser, Jorge Poza, Regina Pavón i María Fernanda Yepes. Producentami wykonawczymi są Grace Ugalde i Verónica Velasco, Epigmenio Ibarra i Natasha Ybarra-Klor z Argos Televisión. Oscuro Deseo został napisany przez Leticię López Margalli, a wyreżyserowali Pedro P. Ybarra i Kenya Márquez.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *