Paquita Salas – Hiszpania – 2016 –


Paquita Salas to hiszpańska komedia, serial stworzony przez Javiera Calvo i Javiera Ambrossi. Po raz pierwszy miał swoją premierę na platformie internetowej Flooxer w lipcu 2016 roku. Po nieoczekiwanym sukcesie serial został ostatecznie wyemitowany na kanale telewizyjnym Neox. Netflix nabył serię w październiku 2017 r. i odnowił serial na drugi i trzeci sezon. Drugi sezon miał premierę 29 czerwca 2018 r., a trzeci sezon zaplanowano na 2020 r., ale niespodziewanie Netflix ogłosił, że trzeci sezon nadejdzie w 2019 r. Trzeci sezon miał premierę 28 czerwca 2019 r. Zaplanowano 4 sezon, ale wciąż nie wiadomo kiedy będzie premiera.

Serial dostępny jest na platformie Netflix.


Gatunekkomedia
Stworzony przezPedro Aguilera
W roli głównejJoão Miguel, Bianca Comparato, Michel Gomes, Rodolfo Valente, Vaneza Oliveira, Rafael Lozano, Viviane Porto,Samuel de Assis, Cynthia Senek, Laila Garin
PochodzenieHiszpania
Język oryginałuHiszpański
Liczba sezonów3
Liczba epizodów16

Paquita Salas jest niefortunną agentką talentów, której agencja PS Management boryka się z problemami z powodu jej przestarzałego stylu zawodowego. Kiedy jej najsłynniejszy klient ją opuszcza, świat Paquity się wali. Wraz ze swoją wierną asystentką Magüi i pracownikiem biurowym Álexem, Paquita jest zmuszona na nowo rozpocząć poszukiwania nowych talentów.


Obsada

  • Brays Efe – Paquita Salas
  • Belén Cuesta – Magüi Moreno
  • Yolanda Ramos – Noemí Arguelles
  • Lidia San José – Lidia San José
  • Álex de Lucas – Álex de Lucas
  • Mariona Terés – Mariona Terés
  • Belinda Washington – Belinda Washington

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *