Natti Natasha, Greeicy i nie tylko wezmą udział w Selena Tribute podczas Premios Juventud 2020


2020 oficjalnie za 10 dni, a dziś ujawniamy bardziej ekscytujące wiadomości


W ramach zbliżającej się 17. dorocznej gali wręczenia nagród Univision ogłosiło, że specjalny segment poświęcony będzie uhonorowaniu 25- leciu muzyki i dziedzictwa Seleny Quintanilla.

Jej brat i producent jej największych przebojów AB Quintanilla III, a także Karol G, , Danna Paola, Ally Brooke  i  wezmą udział w programie specjalnym.

„Dla mnie udział w tym wydarzeniu był prawdziwym zaszczytem. To kobieta, która po tylu latach i wszystkim, co się wydarzyło, jest legendą. Nigdy nie miałam okazji spotkać się z nią, kiedy tu była, ale jest ikoną, ikoną, która trwa przez całe życie ”- mówi Greeicydla Billboard.

„Jakie to niesamowite, że zainspirowała tak wielu swoją muzyką. Stworzenie energii i pokazanie jej smaków cumbii było dla mnie dużym wyzwaniem. To było pięknie trudne i wyjątkowe, ponieważ uczyłam się z jej muzyki i będę się cieszyła z całym szacunkiem, mam nadzieję, że ją uhonoruję. Mieć przywilej przygotowania tego wydarzenia z jej bratem, który ją znał, mieszkał z nią i spędził z nią życie, jest czymś wyjątkowym. Było to dla mnie trudne wyzwanie, ponieważ czułam, że rozmawiam bezpośrednio z nią. Program specjalny będzie naprawdę świetny, wspaniale było móc go tworzyć z nim, wspaniale się z nim pracowało ”- dodaje.

Z 12 nominacjami J Balvin prowadzi w 2020 , a za nim są: Karol G , Bad Bunny  i Anuel AA. Potwierdzeni wykonawcy to między innymi CNCO, Ozuna, Natanael Cano, Pitbull  i Gloria Trevi.

Zgodnie ze wszystkimi wytycznymi dotyczącymi bezpieczeństwa, PJ 2020, transmitowany na żywo z Seminole Hard Rock Hotel & Casino w Hollywood na Florydzie, będzie zawierał artystów występujących w miejscu, wirtualną publiczność, innowacyjną integrację najnowocześniejszych technologii rzeczywistości do prezentacji nagród, wstępów i występów muzycznych.

, którego gospodarzem są Ana Patricia Gámez, Francisca Lachapel, Borja Voces, Sebastian Yatra i Julissa Calderon, zostanie wyemitowany w czwartek 13 sierpnia przez Univision, poprzedzony godziną „PJ Takeover”. pre-show prowadzone przez Jomari Goyso, Clarissa Molina i Amara La Negra.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź