Meksykańska Melissa Barrera dołącza do powrotu „Scream” (Krzyku)


Aktorce towarzyszyć będą Courteney Cox i David Arquette w piątej odsłonie horroru


Meksykańska aktorka Melissa Barrera, znana głównie z serialu „Vida” (2018-2020), weźmie udział w piątej odsłonie „Krzyku” – podał w poniedziałek portal Deadline .

Barrera, która jest jedną z latynoskich twarzy z wielką przyszłością w Hollywood, będzie towarzyszyć Courteney Cox i Davidowi Arquette, którzy niedawno potwierdzili, że powrócą odpowiednio w role reporterki „Gale Weathers” i szeryfa „Deweya Rileya” , które grali już w poprzednich częściach tej słynnej sagi grozy.

Inny członek obsady, jak Neve Campbell, który stał się światową gwiazdą dzięki „Scream”, rozważa dołączenie do projektu, chociaż nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia.

Rok 2020 został ogłoszony wielkim rokiem Barrery, zarówno z powodu pożegnania z „Vidą”, jak i długo oczekiwanej premiery „In the Heights”Ale pandemia zmusiła do przesunięcia premiery filmowej adaptacji tego musicalu Lin-Manuela Mirandy na 2021 rok.

„To był cios dla wszystkich” – powiedziała Latynoska w majowym wywiadzie.

„Na przykład, mogłabym powiedzieć: 'To będzie duży krok w mojej karierze i może w rezultacie otworzyć mi wiele drzwi’. I nagle mam wrażenie: 'Och, muszę jeszcze trochę poczekać…’” – dodała.

Jej plany na przyszłość nie kończą się na „In the Heights” i „Scream”, ponieważ nakręci nową wersję „Carmen” z Jamiem Dornanem jako współgwiazdą i pod kierunkiem Benjamina Millepieda, tancerza i choreografa, który jest także mężem Natalie Portman.

„Jestem bardzo podekscytowana, to historia, którą kocham. Ale oczywiście jest to bardzo nowoczesna adaptacja, ponieważ Benjamin ma bardzo specyficzną wizję. Myślę, że to będzie bardzo piękny film ” – powiedziała.

Sprawdź także  Pocałunek Maite Perroni i Mauricio Ochmanna, przez który wszyscy umierają z miłości

„Krzyk” to niezwykle udana saga horroru, która od czasu premiery swojego pierwszego filmu w 1996 roku tchnęła nowe życie w podgatunek „slasher” pod kierunkiem bardziej niepokojącego idola filmowego, jakim jest Wes Craven.

Reżyser, który był także odpowiedzialny za sagę „Koszmar z ulicy Wiązów” zmarł w 2015 roku.

Za piątą odsłoną „Krzyku” stoi kolektyw filmowców znany jako Radio Silence, w skład którego wchodzą Matt Bettinelli-Olpin, Tyler Gillett i Chad Villella.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź