Maluma pożegnał Instagram z powodu Neymara?


Kolumbijski piosenkarz Maluma zdecydowała się zamknąć swoje konto na Instagramie. A jaki jest powód tej decyzji?


Maluma zaskoczył miliony swoich obserwujących w sieciach społecznościowych. Wszystko to po tym, jak jego konto na Instagramie zostało usunięte we wczesnych godzinach porannych. Akcja ta natychmiast wywołała pytanie wszystkich jego fanów, dlaczego piosenkarz zamknął swój profil w tej sieci społecznościowej?

Oczywiście ta decyzja piosenkarza natychmiast zmieniła ją w trend, ponieważ wielu użytkowników sieci społecznościowych zaczęło się zastanawiać i spekulować na temat powodów, dla których Maluma mógł zniknąć w ten sposób, ale wszystko wskazywałoby, że jednym z odpowiedzialnych za tę sytuację jest piłkarz. Neymar Jr.

Najwyraźniej Neymar Jr. udostępnił w swoich sieciach społecznościowych wideo, na którym można zobaczyć niektórych graczy PSG świętujących w rytmie piosenki Malumy, w której udział Neymara jest bardziej niż oczywisty, ponieważ z jakiegoś powodu nie ukrywa swojej podejrzanej radości ze śpiewania tej wspomnianej piosenki.

Ale kpina z Malumy wiąże się z faktem, że kiedy miała premierę ta piosenka, miliony fanów i internautów zapewniały, że stworzył ją jako oddanie swojej byłej partnerce ,Natalii Barulich, ponieważ podobno młoda kobieta zakończyła związek z Malumą, aby rozpocząć z Neymarem Jr.Internauci uważają, że Maluma próbował uniknąć fali komentarzy, które wywołałby ten film, i rzeczywiście, memy i pytania dotyczące Malumy oraz zamknięcie jego konta na Instagramie już sprawiły, że Kolumbijczyk stał się „popularnym tematem”.


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *