KEVVO dedykuje swój nowy singiel kobietom


z twierdzi, że pomyślał o swoich fankach przy nowej piosence „No lo niegues”


 KEVVO, nazywany księciem perreo (gorący taniec z ruchami erotycznymi tańczony do muzyki reggaeton), zapewnił, że jego nowy „No lo niegues”, wraz z Jayem Wheelerem , próbuje wypełnić lukę w jego repertuarze: piosenkę dedykowaną kobietom.

„Narodził się w dniu, w którym zacząłem recenzować wszystkie swoje piosenki i pomyślałem, że brakuje mi piosenki dla moich fanek” – wyjaśnił piosenkarz. „Ponieważ wielu z moich fanów słuchało tylko moich perreo, ale nie słuchali z melodią i wyraźnymi tekstami skierowanymi do kobiet”.

Według wykonawcy inspiracja do tekstów przyszła w Miami po powrocie z dnia spędzonego na plaży. „Zacząłem słuchać utworów i stamtąd wpadłem na pomysł na piosenkę” – powiedział Aby przekazać przesłanie swoich piosenek, podkreślił, że polega to też na odpowiednich teledyskach, a ta nowa nie jest wyjątkiem.

„Filmy są bardzo ważne, aby przekazać wiadomość” – powiedział. „A teledysk [do nowej piosenki] nakręciliśmy w sąsiedztwie, gdzie jest dziewczyna, którą lubię, ale ma chłopaka”.

Ten , który w mniej niż 24 godziny przewyższa 260 000 wyświetleń na YouTube, nadaje ton pierwszemu oficjalnemu albumowi,  Cotidiano , który wciąż jest wykańczany.


Udostępnij
Sprawdź także  Moderatto zaprasza Aczino i Nicole Favre do „Ser o parecer” od RBD

Powiązane posty

Zostaw odpowiedź