Julián Gil i inni utwierdzeni aktorzy w ‚¿Qué le pasa a mi familia?’


Nowy melodramat komediowy Televisy, który zapowiada powrót Ariadne Díaz do telewizji, ma już zdefiniowaną dużą część obsady. Poznaj ich!


W skórze Reginy, kobiety, która pracuje jako asystentka prezesa ważnej firmy i która z powodu sentymentalnej porażki nie wierzy w miłość; Ariadne Díaz niedługo powróci do telenoweli u producenta Juana Osorio jako bohaterka ¿Qué le pasa a mi familia?, nowej telenoweli Televisy.

„Jestem bardzo zadowolony ze scenariuszy, prawda jest taka, że ​​jest to historia, która z pewnością będzie miała związek z publicznością o 8:30 w nocy” – powiedział podekscytowany producent w niedawnym wywiadzie dla Televisa Espectáculos.


Ariadne Diaz
Ariadne Diaz MEZCALENT

Ariadnie, która przez dwa lata nie brała udziału w nagraniach telewizji, w tej nowej historii będzie miała towarzystwo luksusowej obsady, w skład której wejdzie pierwsza meksykańska aktorka Diana Bracho.

„Ona będzie matką głównej bohaterki (bohatera?)” – powiedział Osorio.


Diana Bracho
Diana Bracho MEZCALENT

Melodramat będzie powrotem do telenoweli Juliána Gila, który według słów producenta będzie miał „piękną” rolę jako jeden z dojrzałych czołowych postaci w historii.


Julian Gil
Julian Gil MEZCALENT

Telenowela, która wkrótce rozpocznie zdjęcia w Meksyku, będzie zawierała także role pierwszych aktorów meksykańskiej sceny:  Rafaela InclánaMaríi Sorté i Césara Évory.


Rafael Inclán, María Sorté i César Évora
Rafael Inclán, María Sorté i César Évora MEZCALENT

Jeśli chodzi o młodzieżową obsadę, wyróżnia się udział Emilio Osorio, który zagrał już Aristemo w Mi marido tiene más familia, a także powrót do Televisy byłej gwiazdy Disneya Karol Sevilla, którą wielu pamięta z udanego serialu Soy Luna.


Emilio Osorio i Karol Sevilla
Emilio Osorio i Karol Sevilla

¿Qué le pasa a mi familia?  zaczyna się, gdy Doña Luz, wdowa z trójką dzieci, otrzymuje diagnozę odnośnie nieuleczalnego raka i postanawia podjąć skrajne kroki, aby zjednoczyć swoje dorosłe dzieci oraz dać im nauczkę. Ci, zaabsorbowani pracą i osobistymi ambicjami, zdystansowali się od matki licząc tylko na jej majątek. Ona, która wie, że zostało jej niewiele czasu, ściga ich, aby zmusić ich do zmiany i pozostawić im najlepsze dziedzictwo, jakie może im dać matka: związek między rodzeństwem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *