’Imperio de mentiras’ : obejrzyj pierwszy film promocyjny telenoweli


Univision rozpoczęło promocję nowej i długo oczekiwanej telenoweli Angelique Boyer w czwartek . Premiera melodramatu odbędzie się we wrześniu w czasie największej oglądalności.


Rozpoczyna się odliczanie do premiery Imperio de mentiras, nowej telenoweli Televisy z udziałem Angelique Boyer. Podczas cieszącej się uznaniem transmisji Premios Juventud, Univision zaczęło promować tę długo oczekiwaną historię, która ukaże się we wrześniu w najlepszej porze emisji.

Jest to zaledwie kilkusekundowa zapowiedź, w której można zobaczyć pierwsze obrazy tego melodramatu wyprodukowanego przez Giselle González .
„Nadszedł dzień, aby pokazać wam moją niespodziankę! Wkrótce będziecie mogli cieszyć się tą historią. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że wkrótce będziemy w twoim domu dzięki Univision” – napisała w czwartek francuska aktorka na swoich portalach społecznościowych.

Adaptacja odnoszącej sukcesy tureckiej telenoweli Kara para ask  – znanej na rynku hiszpańskim jako Dinero sucio y amor – to dramat policyjny, który odniósł sukces w swoim kraju kilka lat temu. Przedstawia historię dwojga ludzi, skromnego i uczciwego policjanta ( Andrés Palacios) i dziewczynę z zamożnej rodziny (Boyer), która zakochuje się z pasją równie niepowstrzymaną, jak zakazaną.Po tym, jak jej ojciec i była dziewczyna policjanta zostają zamordowani w dziwnych okolicznościach, para prowadzi śledztwo w sprawie tajemniczych zgonów, aby odkryć prawdę.

Sprawdź także  Zobacz, jak wygląda dzisiaj „Loli”, młodsza siostra Miguela Arango w „Rebelde”

Razem odkrywają potężne sekrety świata pełnego zepsucia, którego nie byli świadomi, walcząc w obronie swojej miłości i ucząc się wzajemnego zaufania.

W melodramacie są występują także: Leticia Calderón (En nombre del amor)Alejandro Camacho (Falsa identidad)Susana González (Mi marido tiene más familia)Patricia Reyes Spíndola (La reina del sur)Alejandra Robles Gil (Simplemente María)Iván Arana (El señor de los cielos)Michelle González (Vencer el miedo)Javier Jattin (Sin senos sí hay paraíso)Luz Ramos (Su nombre era Dolores, la Jenn que yo conocí) i inni.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź