Gabriel Soto ma już partnerkę do nowej telenoweli!


W końcu poznamy imię aktorki, która wraz ze znanym meksykańskim aktorem poprowadzi nowy gwiazdorski melodramat Televisy, ¿Te acuerdas de mí?


Od Marlene Favela po Evę Cedeño. Lista aktorek, o których mówiono w ostatnich tygodniach, że dołączą do obsady z partnerem Gabrielem Soto w telenoweli Televisy jest obszerna, ale ostatecznie może być tylko jedna.

Melodramat, który Meksykanin zacznie nagrywać we wtorek, potwierdził kobiecą protagonistkę i, ku zaskoczeniu wszystkich, nie jest dobrze znaną twarzą.

Chodzi o Fatimę Molinę, meksykańską aktorkę znacznie młodszą od Gabriela, która do tej pory całą swoją karierę miała poza Televisą i rozwinęła ją w operach mydlanych, takich jak Tres milagrosLas malcriadasDiablero i Fahttps://elcultura.pl/?s=falcolco (z Michel Brown).Molina była także częścią obsady pierwszego sezonu telenoweli Telemundo La doña, w której zagrała Lidię, najlepszą przyjaciółkę Móniki (Danna Paola ).Telenowela, w której będzie protagonistką z Soto, będzie jej debiutem w telewizji Televisa.


View this post on Instagram

?

A post shared by FATIMA MOLINA (@lafatimamolina) on


¿Te acuerdas de mí? to meksykańska wersja popularnej tureckiej telenoweli znanej na rynku hiszpańskim jako Reina de la noche, w Polsce to: Królowa jednej nocy (Gecenin Kraliçesi).

Fabuła przedstawia historię Pedro (Soto), który zakochuje się w Verie (Molina) podczas podróży służbowej po tym, jak jest zmuszony poślubić córkę Olmo.

Sprawdź także  TV Azteca: ogłasza zmiany w firmie

Gabriel Soto y Fátima Molina
Gabriel Soto i Fátima Molina, protagoniści ¿Te acuerdas de mí?

Pedro jest gotów poświęcić wszystko dla swojej nowej miłości, ale musi porzucić swoje plany, gdy Olmo, jego szef i mentor, zagraża jej życiu. Pedro oddziela się od swojej wielkiej miłości, aby ją uratować, ale po latach Pedro i Vera spotykają się ponownie w dziwnych okolicznościach.

Olmo, nieświadomy przeszłości Very, zakochał się w niej i przedstawia ją swojej rodzinie jako swoją nową dziewczynę. Podczas spotkania miłość Pedro i Very zostaje ożywiona, ujawniając mroczną przeszłość, która ich łączy, i uwalniając bolesny plan zemsty.

Telenowela będzie miała premierę w przyszłym roku w Meksyku w czasie największej oglądalności.

Udostępnij

Zostaw odpowiedź