Fernanda Castillo po raz pierwszy bierze udział w horrorze i thrillerze


‘Cuidado Con Lo Que Deseas’  meksykańskiego reżysera Agustina Tapii zaprasza publiczność do introspekcji, aby zobaczyć, gdzie naprawdę są osobiste „potwory”.


Opowieść o napięciu, horrorze i zbrodni widziana oczami małej dziewczynki, to propozycja filmu Cuidado Con Lo Que Deseas (2020), pierwszego horroru, w którym bierze udział meksykańska aktorka Fernanda Castillo. .

Film, który trafi do 833 kin w całym Meksyku w ten czwartek, 20 sierpnia, koncentruje się na Pameli, granej przez Valery Sais, dziewczynce, która niedługo skończy 8 lat i otrzyma w prezencie tajemniczą Lalka o imieniu Hellequin 

Prezent odmieni nie tylko życie Pameli, ale także jej rodziny, ponieważ oni skrywają poważne tajemnice i zdrady. Hellequin staje się medium do okazywania najniższych emocji krewnych dziewczyny. Oprócz Saidy obsada składa się z Juana Ríosa, który gra ojca Pameli; Ivána Arany, wujek Esteban; i Nurii, matki dziewczynki, to Fernanda Castillo.

„W ostatnich latach zrobiłam wiele komedii w filmach i prawda jest taka, że ​​kiedy pojawił się ten scenariusz, byłam zaskoczona i pokochałam go. Bardzo mnie zaintrygował i dlatego przystąpiłam do projektu. Jest bardzo dobrze prowadzony i jest to świetna okazja, aby zaryzykować jako aktorka, żeby zrobić coś zupełnie innego i wyznaczyć inne granice mojej kariery ”- powiedziała Castillo w komunikacie prasowym. 

Dodała też, że przesłaniem filmu jest to, że „potwór” nie jest na zewnątrz i nie chowa się w ciemności, ale wewnątrz ludzi i nazywa się go „ambicją i siłą”.Reżyser, Agustín Tapia, zdobył uznanie za jego film Club Eutanasia  (2005), który zdobył Nagrodę Publiczności na XX Międzynarodowym Festiwalu Filmowym Guadalajara oraz za Cine a Mano (2009), nominowane w kategorii Najlepszy Krótkometrażowy, Film Dokumentalny w Premios Ariel 2009.

Cuidado Con Lo Que Desea (2020) pojawi się w kinach Meksyku w czwartek, 20 sierpnia,a liczymy, że wkrótce na jakiejś platformie w Polsce .

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *