Dulce María w obsadzie Falsa identidad 2


„To bardzo ciekawa postać”, meksykańska aktorka i piosenkarka powiedziała dla People en Español. Zobacz pierwsze oficjalne zdjęcia exRBD z tej serii!


To jest oficjalne! Dulce María dołączyła do czołowej obsady drugiego sezonu przebojowego serialu Telemundo Falsa Identidad. Słynna meksykańska aktorka i piosenkarka, która osiągnęła popularność ponad 15 lat temu swoją postacią Roberty Pardo w telenoweli młodzieżowej Televisy Rebelde (2004), wkrótce zadebiutuje w hiszpańskojęzycznej sieci w ramach długo oczekiwanej serii.

„Jestem bardzo szczęśliwa, ponieważ mogę wam oficjalnie powiedzieć, że dołączam do drugiego sezonu Falsa Identidad z postacią Victorii Lamas” – mówiła podekscytowana dla People en Español exRBD.


Słodka Maria
Dulce María to Victoria Lamas TELEMUNDO

„To bardzo ciekawa postać. Mam nadzieję, że wam się spodoba, tak samo jak mi. Nie przegap tego ”, dodaje artystka takich hitów jak ‘Inevitable’, ‘Rompecorazones’ i ‘No sé llorar’, która wkrótce zadebiutuje jako matka po ślubie z Paco Álvarezem.


Dulce María
Dulce María to Victoria Lamas TELEMUNDO

Aktorka, która rozpoczęła nagrywanie serii jeszcze przed wybuchem pandemii koronawirusa, podjęła się kolejnych nagrań kilka tygodni temu w Meksyku, podejmując wszelkie niezbędne środki ostrożności w związku z ciążą.Luisem Ernesto FrancoCamilą SodiSamadhi Zendejas, Eduardo YáñezemSonyą Smith i Azelą Robinson, nowy sezon Falsa identidad podejmuje fabułę dwa lata po niepewnym zakończeniu pierwszej części, która zakończyła się ucieczką Diego ( Franco) i Isabel (Sodi) wraz z dziećmi do Stanów Zjednoczonych po prześladowaniach Mateo (Yáñez).

Na tym nowym etapie historia koncentruje się na Diego i Isabel, którzy przyjęli nowe tożsamości w ramach federalnego programu ochrony świadków, aby rozpocząć nowe życie w Nebrasce. Podczas gdy Diego stara się dostosować do swojej nowej tożsamości, zmiana na Isabel dała jej pewność siebie, by pomóc rodzinie.

Jednak ekstremalna sytuacja w ich życiu zmusza ich do powrotu do Meksyku i po raz kolejny będą zmuszeni stawić czoła swoim wrogom, rozpoczynając ekscytujące polowanie, w którym zaryzykują wszystko


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *