Daddy Yankee & Snow’s ‚Con Calma’ przekracza 2 miliardy wyświetleń wideo


Daddy Yankee i Snow świętują 11 sierpnia nowy kamień milowy w swojej karierze, a ich współpraca „Con Calma” przekroczyła ponad dwa miliardy wyświetleń filmów na YouTube. Oznacza to drugie wideo Yankee i pierwsze Snowa osiągnęła tą niezwykłą liczbę.


„Wykraczanie poza różne kultury, śpiewanie w moim języku i reprezentowanie go było podstawową misją od początku mojej kariery” – powiedział piosenkarz reggaeton na Instagramie . „Nie ma większej satysfakcji niż dalsze budowanie swojego dziedzictwa i kontynuowanie bycia ważnym w branży muzycznej”

Światowy hit, który jest energicznym, dwujęzycznym remakiem przeboju Snowa „Informer” z 1992 roku, zadebiutował na pierwszym miejscu listy przebojów Billboard Hot Latin Songs 4 maja 2019 roku, gdzie królował przez 14 kolejnych tygodni.

Ponadto YouTube podkreśla, że ​​Yankee jest najczęściej subskrybowanym latynoskim artystą na platformie z 30,6 milionami subskrybentów w momencie publikacji.

„Ogromne gratulacje, szefie! To niesamowite widzieć Cię rompiendola na YouTube z „ Con Calmą ”, który ma 2 miliardy wyświetleń i jest najczęściej subskrybowanym artystą latynoskim na naszej platformie” – powiedziała Sandra Jimenez, szefowa ds. Współpracy muzycznej w Ameryce Łacińskiej w YouTube w oświadczeniu prasowym. „Twój sukces na YouTube jest świadectwem Twojego niesamowitego talentu muzycznego, dużego zaangażowania fanów i wyjątkowej zdolności YouTube do łączenia artystów muzycznych z fanami na całym świecie”.

Yankee i Snow osiągnęli to nowe osiągnięcie ponad rok po tym, jak „Con Calma” dołączył do klubu YouTube Billion Views w czerwcu 2019 roku.

Obejrzyj poniższy teledysk inspirowany emotikonami:


Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *