Bohaterowie ‚El Internado: Las Cumbres’ świetują zakończenie zdjęć


Serial wkrótce będzie można obejrzeć na Amazon Prime Video


Koronawirus zakłócił nagrania wielu serii i filmów, które zmusiły do zatrzymania produkcji w trakcie trwania zdjęć i przystosowania się do „nowej normalności” w celu powrotu do pracy. To był dodatkowy wysiłek dla wszystkich, dlatego też normalne jest, że niektórzy świętują zakończenie sesji w dobrym stylu.

Seria El Internado: Las Cumbres, czyli ponowne uruchomienie kultowej serii Antena 3, która wkrótce pojawi się na Amazon Prime Video, to jeden z tytułów dotkniętych COVID-19. Jednak wykorzystali letnie miesiące, aby nakręcić brakujące rozdziały. Z powodzeniem ukończyli nagrania, a niektórzy z bohaterów świętowali to w najbardziej naturalny sposób.

W szczególności aktorzy Carlos Alcaide i Albert Salazar opublikowali na swoich kontach na Instagramie film, na którym zupełnie nadzy biegną po plaży i ostatecznie wchodzą do wody ze spektakularnym zachodem słońca w tle.

W ten sposób świętują fakt, że zdjęcia do pierwszego sezonu El Internado: Las Cumbres dobiegły końca i wkrótce będą się nim cieszyli wszyscy subskrybenci platformy streamingowej.


View this post on Instagram

Pues ya estaría @albert_salazar 🐲

A post shared by Carlos Alcaide Luque (@carlossalcaide) on


„El Internado: Las Cumbres”

El Internado: Las Cumbre odbędzie się w odizolowanej od świata szkole z internatem, otoczonej zielenią. Uczniowie to zbuntowane i problematyczne dzieci, które będą żyć pod surową dyscypliną narzuconą przez ośrodek przygotowujący ich do ponownej integracji ze społeczeństwem. Okoliczny las jest domem dla starożytnych legend, wciąż aktualnych zagrożeń, które pozwolą Ci zanurzyć się w szybkich i przerażających przygodach.

Młodzieżową obsadę serialu tworzą: Asia Ortega (Les de l’Hoquei), Albert Salazar (A.K.A) y Daniel Arias (Cuéntame), Daniela Rubio (La Caza. Monteperdido), Claudia Riera (Les de l’Hoquei), Paula del Río (El desconocido), Gonzalo Díez (7 días), Carlos Alcaide (Libertad), Sara Balerdi (Gormiti) y Francisca Aronsson (Hotel Paraíso)

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *