Ariadne Díaz wraca do telenowel


Meksykańska aktorka została w środę potwierdzona przez producenta Juana Osorio jako bohaterka jego nowego melodramatu o komediowym wydźwięku, ¿Qué le pasa a mi familia?


Tajemnica została wyjaśniona! Producent udanych oper mydlanych, takich jak Mi marido tiene más familia Mi corazón es tuyoJuan Osorio, potwierdził w środę w wywiadzie dla Televisy, imię aktorki, która będzie protagonistką jego nowej historii.

Ku zaskoczeniu wielu, bohaterką tego melodramatu o komediowym wydźwięku będzie, od kilku lat nieobecna w telewizji, Ariadne Díaz.

„Witajcie w tym projekcie i witajcie w swojej rodzinie, i z tym, jak bardzo was kochamy i myślę, że publiczność bardzo was pokocha” – powiedział Osorio przed kamerami programu Hoy .


Ariadne Diaz
Ariadne Diaz MEZCALENT

„Jest postacią bardzo złożoną, jest postacią, która musi mieć dramat, komedię, ale też wielką charyzmę, wielkie uwodzenie, żeby była chemia z bohaterem” – powiedział producent o postaci, jaką meksykańska aktorka zagra w tej historii.

Ostatnią telenowelą, w której zagrała Ariadne, była Tenías que ser tú, z 2018 roku z Andrésem Palaciosem, Grettell Valdez i Chantal Andere w obsadzie.

Po tej głównej roli aktorka podjęła decyzję o odejściu od telewizji.

„Nie chcę robić powieści, mam wiele zaproszeń, ale teraz nie chcę robić telenowel” – powiedziała Ariadne pod koniec ubiegłego roku za pośrednictwem swoich sieci społecznościowych.

¿Qué le pasa a mi familia? bohaterka La doble vida de Estela Carrillo zagra Reginę Rueda, młodą kobietę z jasno określonymi celami i siłą potrzebną do ich osiągnięcia. Jest asystentką prezesa dużej firmy odzieżowej i obuwniczej. Z powodu sentymentalnej porażki nie wierzy w miłość, ale los da jej szansę na przeżycie pięknego i zabawnego romansu.

Telenowela zaczyna się, gdy Doña Luz, wdowa z trójką dzieci, otrzymuje diagnozę nieuleczalnego raka i postanawia podjąć skrajne kroki, aby zjednoczyć swoje dorosłe dzieci i dać im nauczkę. Ci, zaabsorbowani pracą i osobistymi ambicjami, zdystansowali się od matki licząc tylko na majątek.

Ona, która wie, że nie zostało jej wiele czasu, ściga ich, aby zmusić ich do zmiany i pozostawić im najlepsze dziedzictwo, jakie może im dać matka: związek między rodzeństwem.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *